ALEXANDROUPOLIS ALIŞVERİŞ TURU

ALEXANDROUPOLIS ALIŞVERİŞ TURU
ALEXANDROUPOLIS ALIŞVERİŞ TURU
ALEXANDROUPOLIS ALIŞVERİŞ TURU
ALEXANDROUPOLIS ALIŞVERİŞ TURU
Tur Detay İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Fiyat 2. Çocuk Fiyat Taksit Seçenekleri
ALEXANDROUPOLIS ALIŞVERİŞ TURU
Astir Egnatia Otel Alexandroupolis
99,00 EUR 129,00EUR 99,00EUR 0-6 Yaş
50,00EUR
7-11 Yaş
89,00EUR
Ödeme Seçenekleri
Tur Detay İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Fiyat 2. Çocuk Fiyat Taksit Seçenekleri
ALEXANDROUPOLIS ALIŞVERİŞ TURU
Astir Egnatia Otel Alexandroupolis
99,00 EUR 129,00EUR 99,00EUR 0-6 Yaş
50,00EUR
7-11 Yaş
89,00EUR
Ödeme Seçenekleri
Tur Detay İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Fiyat 2. Çocuk Fiyat Taksit Seçenekleri
ALEXANDROUPOLIS ALIŞVERİŞ TURU
Astir Egnatia Otel Alexandroupolis
99,00 EUR 129,00EUR 99,00EUR 0-6 Yaş
50,00EUR
7-11 Yaş
89,00EUR
Ödeme Seçenekleri

ALEXANDROUPOLİS / DEDEAĞAÇ

PORTO LAGOS
ALIŞVERİŞ TURU
(1 Gece – 2 Gün)

Tur Tarihleri : 25-26 Kasım 2017 / 2 - 3 Aralık 2017 / 9 - 10 Aralık 2017

                        

1. Gün : İstanbul – Alexandroupolis

Sabah Saat.  04:00 da KADIKÖY    (Evlendirme Dairesi otoparkı)
                    04.30 da FERİKÖY     (Feriköy Akbank önü)
                    05.00 da BAKIRKÖY İNCiRLİ       (Ömür Plaza önü)
Tekirdağ’da mola, Malkara üzerinden İpsala (TÜRK)  Kipi (YUNAN) Sınır Kapılarında Gümrük &  Pasaport işlemleri sonrası EVROS bölgesinden YUNANİSTAN’A giriş.Saat 10.00’da serbest kahvaltı sonrası Alexandroupoli’de alışverişimize başlıyoruz.Önce market alışverişlerimizden sonra JUMBO saat 19:00 otele yerleşme ve serbest zaman.Akşam yemeği için arzu eden misafirlerimizle beraber ....... restorana gidiyoruz.Konaklama otelde.

2 .Gün : Alexandroupolis – İstanbul

Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası saat 10.30’a kadar otelde serbest zaman. Otelden ayrılış ve Porto Lagos'a hareket. Saint Nicholas manastırını  ziyaret sonrası Alexandroupolis'e dönüş. Öğlen yemek için serbest zaman ve   aynı yol güzergahı ile İstanbul’a dönüş.

* * * * * ASTIR EGNATIA OTEL

 

Rehber


Kalkıştan gezinin sonuna kadar, otobüs yolculuğunun tamamında ve panoramik şehir gezileri sırasında, Türkçe Rehberlik hizmeti veriliyor. Görsel gezi olduğu için kokartlı rehber kullanılmamaktadır. Rehberiniz sizleri buluşma alanında karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor.

Uyarı: Pasaportunda Kıbrıs (K.K.T.C) kaşesi olanlar Yunanistan’a giriş yapamaz.

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise;
Pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya
Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk
Yolcuya aittir. Bu durumdan Nokta tur sorumlu değildir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke 
Sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C.
Vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda
Sorumluluk yolcuya aittir. Bu durumdan Nokta tur sorumlu değildir.

   TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1-Nokta Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat    değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Nokta Tur  sorumlu tutulamaz. Nokta  Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve  alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5- Tura katılım için Nokta Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Nokta Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. 
8- Nokta Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Nokta Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Nokta Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Nokta Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Nokta Tur sorumlu tutulamaz.  Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Nokta Tur  sorumlu tutulamaz.
11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Nokta Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
12- Nokta Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır.  Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Nokta Tur misafirleri Nokta Tur  sorumluluğundadır.
16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
17-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Lux Otobüsler İle Gidiş-Dönüş (Mercedes- Man Fortuna )
1 Gece  5* Otelde BB (Oda kahvaltı) konaklama
Şehir Gezileri   Yol İkramları.
Rehberlik Hizmetleri (Yol Boyunca Ve Şehirlerde, En İnce Detaya Kadar Anlatım
Mesleki sorumluluk sigortası

Yurt dışı çıkış fonu 15 TL (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
130 € vize ücreti ve hizmet bedeli
Otobüs şöförüne verilecek bahşiş. (5 €. Tur boyunca 1 defa ödenir.)
Öğle ve akşam yemekleri
Ekstra turlar   *Kişisel harcamalar