ALEXANDROUPOLIS KEYF TURU 1GECE 2GÜN

ALEXANDROUPOLIS KEYF TURU 1GECE 2GÜN
ALEXANDROUPOLIS KEYF TURU 1GECE 2GÜN
ALEXANDROUPOLIS KEYF TURU 1GECE 2GÜN
ALEXANDROUPOLIS KEYF TURU 1GECE 2GÜN
ALEXANDROUPOLIS KEYF TURU 1GECE 2GÜN
Tur Detay İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Fiyat 2. Çocuk Fiyat Taksit Seçenekleri
ALEXANDROUPOLIS KEYF TURU
Astır Egnatia Otel
119,00 EUR 149,00EUR 119,00EUR 0-6 Yaş
99,00EUR
06-12 Yaş
109,00EUR
Ödeme Seçenekleri

TUR TARİHİ : 28-29 EKİM 2017

1 Gün : İstanbul – Alexandroupolis
Sabah Saat.   05:00 KADIKÖY    (Evlendirme Dairesi otoparkı) 05.30 FERİKÖY  (Feriköy Akbank önü) 06.00 BAKIRKÖY İNCiRLİ       (Ömür Plaza önü) Tekirdağ’da mola, Malkara üzerinden İpsala (TÜRK)  Kipi (YUNAN) Sınır Kapılarında Gümrük &  Pasaport işlemleri sonrası EVROS bölgesinden YUNANİSTAN’A giriş.40 Km. sonrasında Alexandroupolis varış. Serbest verilen kahve ve yemek molası ardından saat 17:00 de buluşma ve JUMBO'ya alışveriş için gidiş.  otele yerleşme ve serbest zaman.Akşam yemeği için arzu eden misafirlerimizle beraber ....... restorana gidiyoruz.Konaklama otelde.

2 Gün : Alexandroupolis – İstanbul
Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası saat 10.30’a kadar otelde serbest zaman. Otelden ayrılış Porto Lagos da bulunan Vistonida Gölü üzerindeki Agios Nikolaos Kilisesini ziyaret etikten sonra öğlen yemek için Alexandroupolis'e dönüş öğlen yemek için serbest zaman.Aynı yol güzergahı ile  İstanbul’a dönüş.

 

Rehber
Kalkıştan gezinin sonuna kadar, otobüs yolculuğunun tamamında ve panoramik şehir gezileri sırasında, Türkçe rehberlik hizmeti veriliyor. Görsel gezi olduğu için kokartlı rehber kullanılmamaktadır.                                                                                                                                               

 

NOTLAR: LÜTFEN OKUYUNUZ

Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat    değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Nokta Tur sorumlu tutulamaz
Nokta Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
Nokta Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Nokta Tur  sorumlu tutulamaz.
Nokta Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Nokta Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Nokta Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Nokta Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Nokta Tur sorumlu değildir.
Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Nokta Tur sorumlu tutulamaz.
Nokta Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

                                            7 - 24 REZERVASYON HATTI 0507 507 49 30

 • Lux Otobüsler İle Gidiş-Dönüş ( Tourismo )
 • 1 Gece  5* Otelde BB (Oda kahvaltı) konaklama
 • Şehir Gezileri   Yol İkramları.
 • Rehberlik Hizmetleri (Yol Boyunca Ve Şehirlerde, En İnce Detaya Kadar Anlatım )
 • Mesleki sorumluluk sigortası
 • Yurt dışı çıkış fonu 15 TL (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
 • 130 € vize ücreti ve hizmet bedeli
 • Otobüs şöförüne verilecek bahşiş. (5 €. Tur boyunca 1 defa ödenir.)
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Ekstra turlar   *Kişisel harcamalar

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan NOKTA TUR  sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.