BULGARİSTAN SOFIA PLOVDIV TURU

BULGARİSTAN SOFIA PLOVDIV TURU
BULGARİSTAN SOFIA PLOVDIV TURU
BULGARİSTAN SOFIA PLOVDIV TURU
Tur Detay İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Fiyat 2. Çocuk Fiyat Taksit Seçenekleri
Sofia Plovdiv Turu
RAMADA SOFIA CITY OTEL
99,00 EUR 129,00EUR 99,00EUR 0-5 Yaş
60,00EUR
06-11 Yaş
89,00EUR
Ödeme Seçenekleri

BULGARİSTAN
SOFİA – PLOVDİV TURU
10 – 12 Kasım (1 Gece Otel Konaklaması)

            


1.GÜN. İSTANBUL - SOFİA 550 Km
Saat 23.00 Kadıköy Evlendirme dairesi önü
23.45 Feriköy Akbank Önü
23.15 Bakırköy Ömür Plaza Önünden Hareket ile Çorlu – Edirne - Kapıkule Karayolu Takip Edilerek Kapıkule sınır kapısına varış. pasaport ve gümrük işlemlerini ardından Bulgaristan’a geçiş Haskovo Plovdiv - Sofia karayolu takip edilerek Sofia’ya yolculuk yaklaşık yolculuk süresi normal hava şartları ve sınır geçiş süreleri dâhilinde 8-9 saattir.

2.GÜN. SOFİA
Sabah saatlerinde Sofia’ya varış ve panaromik şehir turu; St. Nedelya kilisesi, rotonda kilisesi, Rus Kilise ‘si, Aya Sofya kilise ’si, Aleksander Nevski Katedrali, Başbakanlık, Parlamento, Sofya üniversitesi, NDK Ulusal kültür sarayı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman akşam konaklama otelimizde.
Dileyenler extra olarak düzenlenecek Bulgar tavernası turuna katılabilirler.

3.GÜN. SOFİA – PLOVDİV İSTANBUL
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından saat 10.00 otelimizden Plovdiv’e yolculuk ve panoramik şehir turu. şehir turu sonrası yemek için serbest zaman. Yemek sonrası Plovdiv-Haskovo karayolu takip edilerek kapıkule sınır kapsına yolculuk.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Edirne-Çorlu karayolu takip edilerek akşam saatlerinde istanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması
Başka Bir Nokta Tur Organizasyonunda Buluşmak Dileği İle.

                                                                                           RAMADA SOFIA CITY OTEL

TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1-Nokta Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat    değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Nokta Tur  sorumlu tutulamaz. Nokta  Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve  alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5- Tura katılım için Nokta Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Nokta Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.
8- Nokta Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Nokta Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Nokta Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Nokta Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Nokta Tur sorumlu tutulamaz.  Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Nokta Tur  sorumlu tutulamaz.
11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Nokta Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
12- Nokta Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır.  Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Nokta Tur misafirleri Nokta Tur  sorumluluğundadır.
16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
17-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

• Lux Otobüsle İle Gidiş Dönüş Ulaşım
• Araç İçi İkramlar, 
• Otel’de 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
• Rehberlik Hizmetleri
• Sofya & Plovdiv Şehir Turları

• Yurt dışı çıkış fonu 15 TL (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
• 130 € vize ücreti ve hizmet bedeli
• Sigorta.15 € / kişi başı Misafir dilerse ek ücret ödeyerek vize reddi, bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.
• Genel bahşişler . (5 €. Tur boyunca 1 defa ödenir.)
• Öğle ve akşam yemekleri
• Ekstra turlar
• Kişisel harcamalar
• Müze ve ören yeri giriş ücretleri hariçtir.