İSKEÇE KARNAVALI ALEXANDROUPOLİ 1 GECE

İSKEÇE KARNAVALI ALEXANDROUPOLİ 1 GECE
İSKEÇE KARNAVALI ALEXANDROUPOLİ 1 GECE
Tur Detay İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Fiyat 2. Çocuk Fiyat Taksit Seçenekleri
İskeçe Karnavalı Alexandroupoli1 Gece
Astir Egnatia Otel Alexandroupolis
109,00 EUR 139,00EUR 109,00EUR 0-6 Yaş
60,00EUR
7-11 Yaş
99,00EUR
Ödeme Seçenekleri

İSKEÇE KARNAVALI   
ALEXANDROUPOLİS  İSKEÇE  
17– 18 Şubat 2018

1. GÜN          : İSTANBUL – ALEXANDROUPOLI    
Sabah saat    03.00  KADIKÖY Evlendirme dairesi önü , 03.30 Feriköy Akbank önü 04.00 Bakırköy Ömür Plaza Önü Hareket. Tekirdağ’da Mola, Malkara Üzerinden İpsala (Türk)  Kipi (Yunan) Sınır Kapılarında Gümrük &  Pasaport İşlemleri sonrası Evros Bölgesinden Yunanistan’a Giriş.Yaklaşık 40 km bır yolculuk sonrası Alexandroupoli ye varıs şehir turu ve ogle yemegı ıcın serbest zaman.Öğleden sonra Dedeağaç(Alexandrapoli )nın en guzel 5 yıldızlı  Astır Egnatia Oteldeki odalarımıza yerlesiyoruz  Kısa bir dinlenme ardından canlı müzikli akşam  yemeği için ( extra) otelden ayrılıyoruz. Yemek sonrası konaklama otelde.
2. GÜN        : ALEXANDROUPOLI – İSKEÇE – İSTANBUL
Sabah Kahvaltı Sonrası İskeçe’ye Hareket .İskeçe’ye vardıktan sonra serbest zaman. İskeçe Karnavalının Geçit Törenini İzleme (Brezilyanın Rio Şehrinde Düzenlenen Uluslararası Karnavalının Benzeridir.) Ülke Genelinden Karnavalı İzlemeye Gelen Her Yıl 200 Bin Kişi İle Birlikte Coşkulu Bir Şekilde Karnaval Görüntülerini İzleyip saat 16:00 gibi karnaval alanından ayrılıp aynı yol güzergahını takip ederek İstanbul'a dönüyoruz.

 

Rehber

Kalkıştan gezinin sonuna kadar, otobüs yolculuğunun tamamında ve panoramik şehir gezileri sırasında, Türkçe Rehberlik hizmeti veriliyor. Görsel gezi olduğu için kokartlı rehber kullanılmamaktadır. Rehberiniz sizleri buluşma alanında karşılıyor ve gezi sonuna kadar eşlik ediyor.


Uyarı: Pasaportunda Kıbrıs (K.K.T.C) kaşesi olanlar Yunanistan’a giriş yapamaz.

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise;
Pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya
Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk
Yolcuya aittir. Bu durumdan Nokta tur sorumlu değildir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke 
Sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C.
Vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda
Sorumluluk yolcuya aittir. Bu durumdan Nokta tur sorumlu değildir.

   TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1-Nokta Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat    değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Nokta Tur  sorumlu tutulamaz. Nokta  Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve  alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5- Tura katılım için Nokta Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Nokta Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. 
8- Nokta Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Nokta Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Nokta Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Nokta Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Nokta Tur sorumlu tutulamaz.  Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Nokta Tur  sorumlu tutulamaz.
11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Nokta Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
12- Nokta Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır.  Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Nokta Tur misafirleri Nokta Tur  sorumluluğundadır.
16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
17-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

• Belirtilen  otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
• Özel lüks otobüsler ile ulaşım ve ikramlar
• Panoramik, şehir turu
• Program dahilindeki tüm geziler
• Türkçe rehberlik hizmetleri
• Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır )

• 15 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir
• 130 € vize ücreti ve hizmet bedeli  (0-10 yaş arası çocuk için 65 €)
•Akşam, Öğle ve yoldaki yemekleri
• Ekstra turlar, Kişisel harcamalar
• Sigorta.10 € / kişi başı Misafir dilerse ek ücret ödeyerek  bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.
• Kaptan Bahşişi 5 euro (Rehber tarafından otobüste toplanır
Müze Ören yeri giriş ücretleri

Vize
T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli Pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar listesinde belirtilen belgeler ile Başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport Polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Nokta tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya Aittir.


Uyarı: Pasaportunda Kıbrıs (K.K.T.C) kaşesi olanlar Yunanistan’a giriş yapamaz.

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise;
Pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya
Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk
Yolcuya aittir. Bu durumdan Nokta tur sorumlu değildir.
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke 
Sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C.
Vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda
Sorumluluk yolcuya aittir. Bu durumdan Nokta tur sorumlu değildir.