0212 296 40 81/82

İletişim

KURBAN BAYRAMI HALKİDİKİ TURU

KURBAN BAYRAMI HALKİDİKİ TURU
KURBAN BAYRAMI HALKİDİKİ TURU
KURBAN BAYRAMI HALKİDİKİ TURU
KURBAN BAYRAMI HALKİDİKİ TURU
Tur Detay İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Fiyat 2. Çocuk Fiyat Taksit Seçenekleri
Halkidiki turu
Mendi Otel
399,00 EUR 699,00EUR 399,00EUR 0-5 Yaş
190,00EUR
06-11 Yaş
349,00EUR
Ödeme Seçenekleri

KURBAN BAYRAMINDA
HALKİDİKİ TURU
29 Ağustos – 4 Eylül (6 Gece - 7 Gün)
YARIM PANSİYON OTEL KONAKLAMASI
5 Gece Otel Konaklaması


1.Gün: İstanbul – Halkidiki
20:00 Bostancı IETT otoparkı
21:00 Feriköy Akbank önü 
21:45 İncirli Ömür Plaza önü siz değerli misafirlerimiz ile buluşmamızın ardından Tekirdağ – Malkara – Keşan güzergahını takiben İpsala sınır kapısına ulaşmamızın ardından gümrük ve pasaport işlemlerini tamamlayıp Yunanistan’a geçiyoruz. Sınır geçişlerinin ardından Halkidiki'ye doğru gece yolculuğumuzu gerçekleştiriyoruz.
2. Gün:  Halkidiki 
Sabah saatlerinde Halkidi’ye ulaşmamızın ardından otelin müsaitliğine göre check-in işlemlerini yapıp tüm gün serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği ve geceleme hotelimizde.
otel check in saat : 14:00 itibari ile başlar
3.Gün: Halkidiki
Sabah kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Chrisou Beach turuna katılabilirler. Denizin beyaz kumsallar ile buluştuğu bu plajda gün boyu deniz kum ve güneşin keyfini bol bol çıkartabilirsiniz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Yunan Tavernasına gidiyoruz ( extra) 
Plaj Turu: Gidiş ve dönüş ücrtesiz olup  plajda şezlong içecek ve yemek aldığınız zaman ücretsiz olarak size tahsis edilir.
4Gün:  Halkidiki – Selanik ( extra) – Halkidiki
Sabah kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği ekstra Selanik turu'na katılabilirler. Ekstra gezi: Selanik turu (taverna dahil) 55 euro; Otelimizden hareketle Selanik'e hareket ediyoruz. varışımızın ardından Selanik şehir turu yapıyoruz. Tur esnasında görülecek yerler arasında Beyaz kule, Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün evi, Aristoteles meydanı, Selanik kalesi, Agia Dimitros Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası misafirlerimiz için serbest zaman serbest zamanın ardından yunan harika eğlencesinin ve enfes yunan yemeklerinin tadını çıkartabileceğiniz taverna turunu gerçekleştiriyoruz. Selanik programımızın ardından Halkidiki’de bulunan otelimize geçiş yapıyoruz.
5.Gün: Halkidiki
Sabah kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerimizin düzenleyeceği ekstra yemekli tekne turu'na katılabilirler. (otelimizden hareket ile Halkidiki'nin Pefkohori’ye kasabasına geçiş yapıyor ve Pefkohori limanında bulunan teknemize geçiyoruz. Tekne turumuzun ilk durağı olan Halkidiki’nin 2. ayağı Toroni’ye ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından toroni limanından hareket ediyoruz. Teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından mübadele zamanında marmara bölgesinden gelen rumların kurmuş oldukları Neo Marmara bölgesine geçiş yapıyoruz. Neo Marmara’ya ulaşmamızın ardından bu güzel kasabanın keyfini çıkarabilmeniz adına serbest zaman veriyoruz serbest zamanda çeşitli hediyelik eşyalar alabilirsiniz.  Neo Marmara adasından ayrılarak bir kaplumbağa şeklini andıran Kelifos adası’na geçiş yapıyoruz. Ada limanında vereceğimiz serbest zamanın ardından Pefkohori limanına dönüş yapıyoruz.( 45 € ) limanda bekleyen aracımız ile otelimize geçiş yapıyoruz. Geceleme Halkidiki’de bulunan hotelimizde.
6.Gün :  Halkidiki
Sabah kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Silivris Beach turuna katılabilirler. Masmavi denizin beyaz kumsallar ile buluştuğu bu plajda gün boyu deniz kum ve güneşin keyfini bol bol çıkartabilirsiniz.
Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Yunan Tavernasına gidiyoruz ( extra)
Plaj Turu:Gidiş ve dönüş ücrtesiz olup  plajda şezlong içecek ve yemek aldığınız zaman ücretsiz olarak size tahsis edilir. 
7.Gün: Halkidiki – Kavala – İstanbul
Sabah alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılış öğle yemeği ve kısa şehir turumuzu gerçekleştirebileceğimiz Yunanistan’ın en güzel sahil kasabalarından biri olan Kavala’ya geçiş kısa şehir turumuzun ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından egnatia otoban yolu ile İstanbul'a doğru dönüş yolculuğumuz takiben Kipi – İpsala gümrük ve pasaport işlemlerini tamamlamamıza mütakip Yunanistan free-shop’unda serbest zamanın ardından Türk sınırına geçiyoruz. Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molasından sonra İstanbul’a hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimiz alış noktalarına bırakmamızın ardından programımızı sonlandırıyoruz.

 

 

TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1-Nokta Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat    değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Nokta Tur  sorumlu tutulamaz. Nokta  Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve  alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5- Tura katılım için Nokta Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Nokta Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.
8- Nokta Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Nokta Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Nokta Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Nokta Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Nokta Tur sorumlu tutulamaz.  Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Nokta Tur  sorumlu tutulamaz.
11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Nokta Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
12- Nokta Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır.  Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Nokta Tur misafirleri Nokta Tur  sorumluluğundadır.
16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
17-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Otobüsler İle Ulaşım
Program Dahilinde Panoramik Şehir Turları
5 Gece 4* Mendi Otelde Yarım pansiyon  konaklama ( Deniz manzaralı oda için fark ödenir) 

Otel Ve Şehir Vergileri
Nokta Tur profesyonel rehberlik hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Vize ücreti Ve Hizmet Bedeli 130 € Sigorta Dahildir. (Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır)
Öğle yemekleri
Ekstra turlar
Kişisel harcamalar
Müze Ören Yeri Ve Giriş Ücretleri
Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Seyahat Koruma Paketi (10 Euro) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 20 Eur`dur.)