0212 296 40 81/82

İletişim

KURBAN BAYRAMI SAMOS ADASI TURU

KURBAN BAYRAMI SAMOS ADASI TURU
KURBAN BAYRAMI SAMOS ADASI TURU
KURBAN BAYRAMI SAMOS ADASI TURU
KURBAN BAYRAMI SAMOS ADASI TURU
Tur Detay İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Fiyat 2. Çocuk Fiyat Taksit Seçenekleri
Samos Adası Turu
SAMOS CITY HOTEL
360,00 EUR 480,00EUR 360,00EUR 0-5 Yaş
279,00EUR
06-11 Yaş
340,00EUR
Ödeme Seçenekleri

KURBAN BAYRAMINDA
SAMOS ADASI TURU 

29 Ağustos – 4 Eylül (6 Gece - 7 Gün)
HER GÜN AYRI BİR KOYDA DENİZDEYİZ...

5 Gece Otel Konaklaması1.GÜN.  İSTANBUL KUŞADASI 
Saat 18:30 Bakırköy İncirli Ömür plaza ; 19.15  Harbiye Nokta Turizm önü 20.15  Bostancı İETT otoparkı  Hareket İle  Bursa- Susurluk Manisa İzmir Yolu İle Sabah Saatlerinde Kuşadası’na varış.
2. GÜN. KUŞADASI – SAMOS   
Sabah Kuşadası Limanında pasaport ve gümrük kontrolünden geçip sabah 09:00’da Samos’a hareket edecek olan tekneye binerek 1,5 saatlik bir deniz yolculuğundan sonra Samos adasına varış. Limandaki pasaport kontrolünden sonra  limana yürüme mesafesinde bulunan otelinize yerleşilecektir (otel müsaitlğine göre). Otelinize yerleştikten sonra Kokari Beache transfer  . Tüm gün deniz ve güzeşin tadını çıkartıcaz. Akşam serbest zaman.
3.GÜN.  SAMOS    
Sabah kahvaltısı sonrası  rehberimizin belirleyeceği saatle grup olarak Psili Ammos Beach’e gidiyoruz. Tüm gün deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilmek için serbest zaman. Otele dönüş geceleme otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz ile Extra taverna turu.
4.GÜN.  SAMOS    
Sabah kahvaltısı sonrası deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilmek için 
Asterias Beach’e gidiyoruz . Otele dönüş geceleme otelimizde.
5.GÜN.  SAMOS
Sabah kahvaltısı sonrası  rehberimizin belirleyeceği saatle grup olarak Tsamadou Beach’e gidiyoruz. Tüm gün deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilmek için serbest zaman. Otele dönüş geceleme otelimizde.
6.GÜN.  SAMOS
Sabah kahvaltısı sonrası  rehberimizin belirleyeceği saatle grup olarak Potami Beach’e gidiyoruz . Tüm gün deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilmek için serbest zaman. Otele dönüş geceleme otelimizde.Arzu eden misafirlerimiz ile Extra taverna turu.
7.GÜN.  SAMOS - KUŞADASI    
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dilerseniz Eupalinus Tünelini ve Hera Mabedini gezebilir, limadan aşağıya kadar uzanan yol üzerinde ve arkasında sağlı sollu yer alan küçük hediyelik eşya dükkanlarını dolaşabilirsiniz. Saat 16:30 ‘ da Samos Limanında pasaport kontrolü sonrası 17:00 ‘de Kuşadası’na hareket.18:30 Kuşadası Limana varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile…

 

TUR KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ

1-Nokta Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat    değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Nokta Tur  sorumlu tutulamaz. Nokta  Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
4- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve  alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
5- Tura katılım için Nokta Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Nokta Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
6- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
7- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. 
8- Nokta Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Nokta Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Nokta Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Nokta Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
9- Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.
10- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Nokta Tur sorumlu tutulamaz.  Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Nokta Tur  sorumlu tutulamaz.
11- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Nokta Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
12- Nokta Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır.  Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
13- Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
14- Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
15- Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Nokta Tur misafirleri Nokta Tur  sorumluluğundadır.
16- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
17-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

• İstanbul- Kuşadası- İstanbul  Otobüslerle Gidiş Dönüş
• Kuşadası - Samos – Kuşadası Feribot Bilet Ücreti
• Samos Ada Liman –Otel-Liman Transferler
• Belirtilen Otelde 5 Gece Oda Kahvaltı Konaklama ( KARA TARAFI ODALARDA KONAKLAMA)
• Programda belirtilen geziler
• Rehberlik hizmeti
• Mesleki sorumluluk sigortası
• Otobüs içi ikramlar

• Sigorta.10 € / kişi başı Misafir dilerse ek ücret ödeyerek , bagaj kaybı, yaralanma veya hastalık nedeniyle
tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.
• Yunanistan vizesi + sigorta (130 Euro)
• Extra turlar ve kişisel harcamalar
• Öğlen ve akşam yemekleri
• Genel bahşiler 10 € (Otobüste rehber tarafından 1 sefere mahsus toplanacaktır)
• 15 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir)