YILBAŞI SELANİK KAVALA TURU

YILBAŞI SELANİK KAVALA TURU
YILBAŞI SELANİK KAVALA TURU
YILBAŞI SELANİK KAVALA TURU
Tur Detay İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek kişilik Oda İlave Yatak Çocuk Fiyat 2. Çocuk Fiyat Taksit Seçenekleri
SELANİK (2) KAVALA
CAPSIS OTEL /SELANİK
160,00 EUR 239,00EUR 159,00EUR 0-2 Yaş
90,00EUR
2-12 Yaş
139,00EUR
Ödeme Seçenekleri

YILBAŞINDA SELANİK
SELANİK - KAVALA
29 Aralık - 1 Ocak ( 2 Gece Otel Konaklaması)

 

1. GÜN           :İSTANBUL – SELANİK                            628. Km.
Akşam saat  22:00 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ       22:30 FERİKÖY AKBAK ÖNÜ   23:00 BAKIRKÖY İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ  Tekirdağ’da mola, Malkara üzerinden İpsala (TÜRK) Kipi (YUNAN) Sınır Kapılarında Gümrük &  Pasaport işlemleri sonrası YUNANİSTAN’A giriş.
2. GÜN         : SELANİK                                                    
Sabah serbest kahvaltı sonrası SELANİK ŞEHİR TURU (ATATÜRK’ÜN EVİ İdadi, RODANDA, Ag. George Kilisesi, Şadırvan, 19.YY Neo Klasik Yapılar, Averof Limanı, Beyaz Kule &  Mekadonia Tiyatro Binası, “Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos”Kiliseleri, Hamza Bey Camii, “B.İskender – P. Konstantin” Heykelleri, Meydanları “Ag. Dimitri, Egnatia, Tsmiski, Manastır, Nikis ” caddeleri, Acropolis, Bizans surları, Eski Selanik,“Ana Poli”, Makedonia mimarisinin hakim olduğu Evler Sokaklar, Vlatadon manastırı, şehrin kuşbakışı seyri sonrası şehir merkezinde bulunan otele yerleşme ve konaklama.Geceleme otelde
3. GÜN           : SELANİK
Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ile YILBAŞI EĞLENCESİ için tavernaya gidiş.
4. GÜN:          SELANİK- KAVALA-ALEXANDROUPOLİS
Sabah otelde alınan geç  kahvaltı sonrası otelden ayrılış.2 saatlik bir yolculuk sonrası Kavala şehir turu. (Panagıa Su kemerleri – Liman – 19 yy Neo Klasik yapıları – Kavalalı Mehmet Ali Paşa heykeli - Teodora Kimissi kilisesi – Denizfeneri).Sonrası öğlen yemeğine için serbest zaman. Yunan Free Shopunda alış – veriş imkanı. Akşam İstanbul’ a varış.

* * * * CAPSIS OTEL / SELANİK

NOTLAR:

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Nokta tur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Nokta tur ’un sorumluluğu yoktur.
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki dört koltuk ikişer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki dört kişi en ön koltuklara oturur.
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir.
EK HİZMETLER
Tur Programına Dahil olmayan Tüm Müze Ve Ören Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ücretleri, Müze Girişleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turları, Minibüs Ücretleri, Milli Park Giriş Ücretleri, Turlara Göre Değişen Ücretler Bu Kapsam dışındadır. Müze Kart Sahibi Misafirlerimiz, Engelli Kart Sahibi Misafirlerimiz, Sarı Basın Kartı Sahibi Misafirlerimiz, 7 – 17 Yaş Çocuk Ve 65 Yaş Üstü Misafirlerimiz Bu Kimliklerini İbraz Etmek Kaydı İle İndirimli Olarak ödeme yaparlar.
İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TLdir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25TL Uçaklı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
Uçaklı Turlarımızda Kademeli Fiyat Sistemi Uygulanmaktadır. Bu Nedenle Afişe Edilen Fiyatlar, Turun En Ucuz Olduğu Tarihteki Fiyatlarıdır. Doluluğa Bağlı Olarak, Turların Fiyatları Artmaktadır.
OTOBÜSLER
Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1 Koltuk, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat   TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 " LCD Monitör.
NOTLAR: LÜTFEN OKUYUNUZ
1.Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat    değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Nokta Tur sorumlu tutulamaz
2.Nokta Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3.Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
4.Nokta Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.  3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır.  Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
5.Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
6.Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
7.Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
8.Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Nokta Tur  sorumlu tutulamaz.
9.Nokta Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Nokta Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Nokta Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Nokta Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
10.Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Nokta Tur sorumlu değildir.
11.Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Nokta Tur sorumlu tutulamaz.
12.Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Nokta tur misafirleri Nokta tur sorumluluğundadır.
13. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffaka namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
14.Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
15.Nokta Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

Lux Otobüsler İle Gidiş-Dönüş (Mercedes- Man Fortuna )
Selanik (2) Gece  * * * * Capsis Otelde  BB (Oda kahvaltı) konaklama
Kavala – Selanik –Şehir Gezileri   Yol İkramları.
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri (Yol Boyunca Ve Şehirlerde, En İnce Detaya Kadar Anlatım )
Zorunlu Seyahat sağlık sigortası

Yurt dışı çıkış fonu 15 TL (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
130 € vize ücreti ve hizmet bedeli
Otobüs şoförüne verilecek bahşiş. (7,5 €. Tur boyunca 1 defa ödenir.)
Öğle ve akşam yemekleri
Ekstra turlar
Kişisel harcamalar
Yılbaşı eğlencesi