RAMAZAN BAYRAMI GİZEMLİ LİKYA TURU 3 GECE

 • RAMAZAN BAYRAMI GİZEMLİ LİKYA TURU 3 GECE
 • RAMAZAN BAYRAMI GİZEMLİ LİKYA TURU 3 GECE
 • RAMAZAN BAYRAMI GİZEMLİ LİKYA TURU 3 GECE
 • RAMAZAN BAYRAMI GİZEMLİ LİKYA TURU 3 GECE
 • RAMAZAN BAYRAMI GİZEMLİ LİKYA TURU 3 GECE

1. Gün: : İstanbul - Bursa – Manisa – İzmir - Fethiye

22.00 Bakırköy İncirli Doğtaş  Önü  , 22.30 Mecidiyeköy Doğtaş ve Mado Önü  , 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı , 23.15 Kartal Köprüsü Altı , 23.25 Çayırova Mc Donalds   Önü , 23.45 Gebze Center Önü  misafirlerimiz ile buluşup, Bursa – Manisa – İzmir - Muğla  Güzergahından gece yolculuğumuza başlıyoruz.


2. Gün: :Gökova Tekne Turu – Kleopatra Plajı- Akyaka – Azmak Çayı - Fethiye

Gece yolculuğumuzun ardından Sabah erken saatlerinde vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından aşıkların yürüyüş yaptığı okaliptüs ağaçları altında AŞIKLAR YOLU bizleri bekliyor. Aşıklar yolunda vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan  AKYAKA Beldesine geliyoruz. Bizi bekleyen teknemize binerek Gökova Tekne Turumuza başlıyoruz. ( 1.Tekne Turu ) Tekne turumuz sırasında muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama alanı olan  Gökova’da yüzme molaları ile eğlenceli vakitler geçiyoruz. Yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy olacaktır. Bu koylarda bulunan yüzme molalarımız ardından Sedir Adası’na gidiyoruz ve elbette Ünlü Roma Komutanı Marcus Antonius'un Mısır kraliçesi Kleopatra için Mısırdan Sedir adasına gemiler ile getirttiği kumlarla yapılan Kleopatra plajında yüzme molası veriyoruz. ( Sedir Adası Giriş Ücretleri Misafirlerimize Aittir ) Bu muhteşem tekne turumuzun ardından tekrar Akyaka beldesine dönerek Azmak Çayı’na varıyoruz. Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, Batı menteşe Dağları’nın altında milyonlarca gözden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı’nın muhteşem görüntüsüne hayran kalacaksınız. Dileyen misafirlerimiz ile yer yer 5 metreye uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip  Azmak Çayı’nda kısa bir tekne turuna (Ekstra) çıkıyoruz. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Azmak Çayı kenarında bulunan kafelerde manzaranın tadını çıkartarak çay-kahve içebilirler. Azmak Çayı tekne turumuzun bitimiyle otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Yol güzergahı üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Gökova Tekne ‘de alınacaktır. Yaz dönemi tekne Turlarına yemek alınmadan katılım yapılmamaktadır. ( Kişi Başı 50 tl Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama: Bezay Otel, Makri Beach Otel vb. oteller


3. Gün: : Kaş – Kalkan – Kaputaş Plajı – Kekova Tekne Turu

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle Kalkan üzerinden KAPUTAJ plajına gidiyoruz. Muhteşem manzarası karşısında etkilenmek elde değil, burada vereceğimiz  fotoğraf molası sonrasında KAŞ'a geliyor ve sizlere serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin önceden sizlere belirttiği saat’de otobüsümüzün önünde bulunuyoruz. KAŞ'a veda ediyor ve Üçağız kasabasına hareket ediyoruz. Burada bizi bekleyen teknemize  ( 2.Tekne Turu )  binerek batık kent Kekova'yı gezmeye başlıyoruz. Kekova Adası, Tersane Koyu, Batık Liman, Simena Köyü(Kale Köyü), Hamidiye Koyu, Gök Kaya, Burç Koyu, Uçağız, Simena Kalesi, Denizin İçindeki Lahit, Korsan Mağarası gezileri ve yüzme molaları ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Otel’de açık büfe olarak alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.

Öğle Yemeği:  Kekova Tekne ‘de alınacaktır. Yaz dönemi tekne Turlarına yemek alınmadan katılım yapılmamaktadır. ( Kişi Başı 50 tl Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama: Bezay Otel, Makri Beach Otel vb. oteller


4. Gün: : Yamaç Paraşütü - 12 Adalar Tekne Turu - Tersane Koyu – Domuz Adası

Babadağ Yamaç Paraşütü:  Sabah otelimizden bizi bekleyen araçları ile ayrılarak Yamaç Paraşütü için Ölüdeniz manzaralı Babadağ’a çıkıyoruz. Öncesinden gerekli bilgi ve eğitimleri alıyoruz ve ardından bol heyecanlı ve bir o kadar sıra dışı aktiviteye başlıyoruz. Dünyanın en güzel ve adrenali yüksek aktiviteyi yaparken gökyüzünden Ölüdenize aşık olacaksınız.

Fiyatlar konusunda tur esnasında rehberiniz tarafından bilgilendirileceksiniz.(Ekstra)

 

Sabah Otelde Alınan kahvaltı sonrası Fethiye Marina’ya hareket ediyoruz. Bizi bekleyen Teknemize geçerek 12 Adalar Tekne turumuza başlıyoruz. ( 3.Tekne Turu )  Bu turumuzda birbirinden muhteşem adaları görerek buralarda yüzme molası şansı yakalıyoruz. Tekne turumuz sırasında alacağımız öğle yemeğimiz ile Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası’nı görüyoruz ve buralarda yüzme molaları veriyoruz. (Tur sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir. Tekne turumuzun bitmesinin ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği:  12 Ada Tekne turunda alınacaktır. Yaz dönemi tekne Turlarına yemek alınmadan katılım yapılmamaktadır. ( Kişi Başı 50 tl Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama: Bezay Otel, Makri Beach Otel  vb. oteller


5. Gün: : Ölüdeniz – Kayaköy – Saklıkent – Salda Gölü

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında ilk olarak Dünyanın eşsiz güzelliklerinden biri olan Ölüdeniz’i görmek üzere Belcekız mevkiine hareket ediyoruz. Çarşaf gibi denize sahip olan Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat’de hareket edip Kayaköy’e varıyoruz.  Kayaköy yamaca doğru kurulmuş, biri diğerinin önünü kapatmayacak şekilde saygıyla dizilmiş yüzlerce evden oluşur. Burası eski bir Rum yerleşimidir. Kayaköy gezimizin ardından Saklıkent Kanyon’a hareket ediyoruz. Saklıkent Kanyon’da vereceğimiz serbest zaman içerisinde kanyonun serin sularında yürüyüş yapabilirsiniz, doğal güzellikleri fotoğraflayabilirsiniz. Kanyon’da ki serbest zamanımızın ardından otobüsümüze binerek Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Salda gölüne ulaşıyoruz. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz bu güzel atmosferi ölümsüzleştirmek adına fotoğraf çekebilirler. Salda Gölü gezimizin ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Afyon – Bilecik – Adapazarı güzergahını takip ederek gece saatlerinde siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 

Öğle Yemeği: Saklıkent Serbest zaman  da alınacaktır.(Ekstra) 

Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)

Konaklama Oteli: Bu akşam otel konaklaması yoktur. 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Otellerde 3 gece konaklama
 •  Açık büfe  3 sabah kahvaltısı , Açık büfe veya set menü 3 akşam yemeği
 •  Lüks araçlar ile ulaşım (Kişi sayısına göre araç verilmektedir.)
 •  Programda belirtilen çevre gezileri
 •  12 Adalar Tekne Turu
 •  Dalyan Tekne Turu
 •  Gökova Tekne Turu
 •  Profesyonel rehberlik hizmeti
 •  Araç içi bardak su
 •  1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
 •  Programda belirtilen son gün akşam yemeği
 •  Tüm yemeklerde alınan içecekler
 •  Öğle yemekleri
 •  Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
 •  Kişisel harcamalar
 •  Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)
 •  Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir. )

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  Genel Şartlar

  Turumuzun süresi 1 Gece 2 Gündür. Otel konaklaması 1 Gece olarak gerçekleşmektedir.

  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

   0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

  Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

  Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

  2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

  Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda turun bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

  Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Turun herhangi bir yaptırımı yoktur.

  Hafta sonu Konaklamalı Turlarında konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

  Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

  Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Turun sorumluluğu yoktur.

  Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı turda saklıdır.

  Turun iptali durumunda Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

  Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

  Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

  Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan tur sorumlu değildir.

  Araç Detayları

  Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

  Otobüsler: (31 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

  Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

  Minibusler: ( 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

  Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır

  3.Vize Bilgileri

  RAMAZAN BAYRAMI GİZEMLİ LİKYA TURU 3 GECE HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • 4 Gece 5 Gün
  • 0212 296 40 81 / 82

  Benzer Turlar

  KURBAN BAYRAMI THASSOS ADASI TURU

  KURBAN BAYRAMI THASSOS ADASI TURU

  4

  16.07.2021

  289,00

  © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2