Giriş

Kayıt

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Parola*
Şifre Tekrar*
Adı*
Soyadı*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Zaten bir üye misiniz ?

Giriş

Giriş

Kayıt

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Parola*
Şifre Tekrar*
Adı*
Soyadı*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Zaten bir üye misiniz ?

Giriş

Hakkımızda

30 yılık deneyimimiz ile...

Biz kimiz?

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’ne 1752 No. üye NOKTA TURİZM “A” Grubu seyahat acentesi olarak İstanbul’da 1989 Yılında Kurulmuş, 28 yılık geçmişi olan verimli ve esnek yapısı ile Türkiye’nin önde gelen seyahat acenteleri arasında yerini almış tur operatörüdür.

Nokta Turizm, hem yurtiçi hem de yurtdışı ağını genişletip, değişik bölgelerde ve ülkelerde açacağı yeni satış ofisleri ile yolcu kapasitesi ve verimliliğini artırmayı amaçlamaktadır. Yerli müşterilerine yurtiçi geziler, paket tur programları ve kültür turları gibi uzmanlık gerektiren konularda hizmet veren Nokta Turizm, müşteri mutluluğunu her zaman en ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Nokta Turizm, üstün hizmet anlayışıyla turizmin birçok alanlarında hizmet vermektedir;

YURTİÇİ

Alanında en iddialı bölümlerimizden İç Turizm Bölümü, geniş ürün yelpazesiyle yılın oniki ayı hizmet vermektedir. Yaz dönemlerinde, Ege ve Akdeniz bölgeleri ile Türkiye’nin önde gelen diğer turistik merkezlerinde-Karadeniz-GAP-İçanadolu Kış dönemlerinde Uludağ, Kartal kaya, Sapanca, Abant, Kartepe, Erciyes ve Palandöken bölgelerinde, çağrı merkezi desteğiyle 7 gün 24 saat müşterilerine seçkin, kaliteli tesisler ve ürünler sunmaktadır.

YURTDIŞI

Siz değerli konuklarımızı yurtdışındaki şehirlerin, en merkezi otellerinde ağırlıyoruz. Yurtdışı paket programlarımız Yunanistan, Yunan adarlı dışında, talepler doğrultusunda istenilen ülke ve şehirde otel rezervasyonları yapılmaktadır. Vize servisimiz ile tüm ülkelerin vizeleri kolaylıkla sağlanabilir.

KONGRE - SEMİNER

Yurtiçi, Yurtdışı Kongre – Seminer, Bayi Toplantıları, Teşvik ve Özel Grup Gezileri ve Organizasyonlarda bilgi birikimi ve tecrübemizle, farklı ve problemsiz organizasyonlarla hizmetinizdeyiz.

KÜLTÜR TURLARI

Kesin Hareketli; Karadeniz, Ege, Ege & Akdeniz, GAP, Kapadokya, Doğu Anadolu, Marmara, Doğa ve Alternatif tur organizasyonları için satış ekibimiz çağrı merkezi desteğiyle 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

KURUMSAL HİZMETLER

Şirketlerin seyahat konusundaki ihtiyaçlarına cazip fiyat ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunulmaktadır. Kurumsal Departmanımız, çağrı merkezi desteğiyle 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Belirlenen kriterlere göre en uygun seyahat alternatifleri ile tüm seyahat ihtiyaçlarınızın hepsi bir arada.

RENT A CAR

Genç ve modern araç filosuyla, on-line rezervasyon ve araç temini ile 7 gün 24 saat, uygun şartlarla, güvenilir ve kaliteli araç kiralama hizmeti verilmektedir.

UÇAK BİLETİ

Tüm dünya havayolu şirketlerine çevrimiçi bağlı olan ekibimiz, sayısız uçuş alternatiflerini, sizlere sunmaktadır. Başta Türk Hava Yolları olmak üzere, Onur Air, Pegasus, Lufthansa, KLM, British Airways, Singapur Hava Yolları, Emirates, Delta Hava Yolları, Alitalia ve Air France gibi dünyanın önde gelen havayollarının biletleri kredi kartı veya taksitli ödeme seçenekleriyle hiçbir ek ücret alınmaksızın adresinize teslim edilmektedir. Ayrıca ve uçak kiralama hizmetleri verilmektedir.

EVLİLİK & BALAYI

Bütçenize uygun kusursuz bir düğün, hayalinizdeki mekân ve süs dekorasyonu ve en uygun şartlarda balayı organizasyonu. Satış ekibimiz çağrı merkezi desteğiyle 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

MAVİ YOLCULUK

Bodrum, Marmaris ve Fethiye Çıkışlı Ege Adaları, Ege Sahillerimizde yat gezileri…

Sürekli artış gösteren müşteri talebini en iyi ve en mükemmel hizmeti sunarak karşılamak isteyen Nokta Turizm çağdaş organizasyon yapısı, takım ruhunu benimsemiş çalışanları, modern altyapısı ve on-line rezervasyon sistemi ile misafirlerine rahat ve modern tatil imkanlarını sunmaktadır. Nokta Turizm’in “www.noktaturizm.com.tr” internet sitesinden, on-line rezervasyon veya 7 Gün 24 Saat ulaşabileceğiniz 0 212 296 40 82 numaralı Çağrı Merkezimiz ile yüzlerce tesise hızlı ve güvenli bir şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ulaşım araçlarından otellere kadar sunulan tüm hizmetler, titizlikle seçilerek tatilinizi mutluluğa dönüştürmek için hazırlandı…

İyi yolculuklar, mutlu tatiller…

document.addEventListener('wpcf7mailsent', function( event ) { location = 'https://noktaturizm.com.tr/tesekkurler/'; }, false );