SELANİK & ATİNA& KAVALA TURU/4 Gece Konaklamalı

379.00 EUR
 • SELANİK & ATİNA& KAVALA TURU/4 Gece Konaklamalı
 • SELANİK & ATİNA& KAVALA TURU/4 Gece Konaklamalı
 • SELANİK & ATİNA& KAVALA TURU/4 Gece Konaklamalı
 • SELANİK & ATİNA& KAVALA TURU/4 Gece Konaklamalı
 • SELANİK & ATİNA& KAVALA TURU/4 Gece Konaklamalı
 • SELANİK & ATİNA& KAVALA TURU/4 Gece Konaklamalı
 • SELANİK & ATİNA& KAVALA TURU/4 Gece Konaklamalı
 • SELANİK & ATİNA& KAVALA TURU/4 Gece Konaklamalı
 • SELANİK & ATİNA& KAVALA TURU/4 Gece Konaklamalı
 • SELANİK & ATİNA& KAVALA TURU/4 Gece Konaklamalı

1. Gün: İstanbul-Selanik

Akşam saat 21.30 de Kadıköy  (Evlendirme Dairesi otoparkı),22.00 da Harbiye   (Acenta önü)  , 23.30 de Bakırköy (İncirli Ömür Plaza önü, 24.00 Atirus karşısı (Büyük Çekmece) hareket ile Tekirdağ’da mola, Malkara üzerinden İpsala (Türk) Kipi (Yunan) Sınır Kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası Evros bölgesinden Yunanistan’a giriş.

2. Gün: Selanik

Sabah Alexandroupoli (Dedeağaç) Komotını (Gümülcine) Xanthı (İskeçe) yolu ile Kaval’da Kahvaltı Mola Sonrası,  Selanik’e varış.  Selanik Şehir Turu ( Makedonya Trakya & Bakanlık Binası, AG. Dimitri Kilisesi Atatürk’ün Evi, Şadırvan, Beyaz Kule Hamza Bey Camii “ Aristoteles, Elefterios

meydanları “ Egnatia, Tsmiski caddeleri gezisi, Acropolis, Bizans Surları, Eski Selanik, “Ana Poli” şehrin kuşbakışı seyri, fotoğraf molası, Alaca İmareti & Camii hediyelik eşya alış – veriş imkanı sonrası şehir merkezi otelimize yerleşme, serbest gün ve konaklama. Dileyen misafirlerimize Extra Yunan Tavernası (Yemek+ İçki canlı greek müzik, sirtaki 35 euro)   

3. Gün: Selanik-Atina

Sabah kahvaltı sonrası Atina’ya hareket. Galikos, Axios, Loudias Deltaları-Vardar Ovası– Katereni –Leptokaria - Platamonas  Olympos (Tanrıların Dağı) yeni otoban yolu ile Larissa Ovası , Stilda Sahil Kasabası çıkışında Deniz Kenarında, Evia Adası’na karşı  öğlen yemek molası, Lamia, Thiva’ da Cafe 90 tesislerindeki cafe molası sonrası Atina’ ya varış. Şehir merkezi otelimize yerleşme- serbest gece ve konaklama.

4. Gün: Atina – Pire & Korınth Kanalı Gezisi

Sabah kahvaltı sonrası Atina Şehir Gezisi (Acropolis, Parthenon, Zeus Tapınağı, Hadrianus Kapısı, Likavitos Tepesi, Panathenic Stadyum, Türk Elçilik Binası, Eski Saray Cumhurbaşkanı & Başbakan’ın konutları Syntağma Meydanı, Parlemento Binası “Meçhul Asker Anıtı 19. Yüzyıl Neo Klasik Yapılar (Akademi - Üniversite – Kütüphane) Omonia Meydanı, ünlü Plaka semti, Atina Metropolis Katedrali, sonrası   Elefsina & Megara üzerinden Peleponnes Yarımadası’ndaki Dünyanın 3. Büyük Kanalı Korınth Kanalı gezisi (Gemilerin geçişinin izlenmesi) öğlen yemek imkanı sonrası Pire Şehir Gezisİ Grande (Büyük) Zea (Paşa) Micro (Türk) Limanları gezisi, akşam otele dönüş, serbest gece ve konaklama Dileyenlere Extra Yunan Tavernası (Yemek+ İçki +Greek Müzik & Sirtaki – Buzuki – Rebetiko 40euro)

5. Gün: Atina-Kavala

Sabah kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket. Arzu edenlere (Extra Kalambaka & Meteora turu 25 euro) Akşamüzeri Kavala ’ya varış. Şehir merkezindeki otelimize yerleşme ve konaklama.

6. Gün: Kavala-İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası Kavala Şehir Gezisi (Su kemerleri, Liman, Kale, 19.YY Neo Klasik Yapılar, Eski & Yeni Şehir, Acropolis, Ag. Nicholas Deniz Feneri Kavala’lı Mehmet Ali Paşa (İmarethane - Ev & Heykeli) Er. Stavrou El. Venizelos caddeleri, gezisi, alış-veriş imkanı sonrası İSTANBUL’ a hareket. XANTHİ (İskeçe) de mola, Komotini (Gümülcine) Alexandroupolis (Dedeağaç) Batı Trakya otoban yolu ile sınıra varış Yunan- Türk tarafındaki pasaport gümrük işlemleri ardından Free Shoplarda alış –veriş imkanı sonrası Türkiye’ye giriş. Tekirdağ’da mola sonrası İSTANBUL’ a varış

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lux otobüsler ile gidiş-dönüş ( Mercedes veya  Man)
 • Selanik  (1) Gece Merkez   **** Otel (Oda + Kahvaltı) Konaklama.
 • Atina     (2) Gece Glyfada ****  Otel (Oda + Kahvaltı) Konaklama.
 • Kavala  (1) Gece Merkez   ****  Otel (Oda + Kahvaltı) Konaklama
 • Selanik– Atina –Pire – Kavala Şehir Gezileri,
 • Yol ikramları.
 • Profesyonel Rehberlik (Yol Boyu & Şehirlerde En Küçük Detaya Kadar Anlatım.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğlen Akşam Yemekleri  
 • Acropolis Giriş Ücreti (İsteğe Bağlı)     12 € (18-Yaş Altı Öğrenciler Ücretsiz)
 • Korınth Kanalı Gezisi 20 Euro (Kalambaka & Meteora turu 20 euro)
 • Schengen Vize Ücreti+ Seyahat Sigortası.    160.Euro (Geçerli Vizesi Olanlar Ödemez)
 • Schengen Vize 0-12 Yaşa Vizesiz (Seyahat Sigortası Hariç)
 • Seyahat Sağlı Sigortası Güvence Paketi 15 € (65 Yaş Altı) 25 € (65 Yaş Üstü) Zorunlu
 • Yurtdışı Çıkış Vergisi 50TL (Yurt Dışı Cıkış Harclarını Seyahat Öncesi İlgili Bankalara  Yatırmanız Gerekmektedir)
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri  - Ekstra turlar - Kişisel harcamalar
 • Otobüs şoförüne ve rehbere verilen bahşiş. (10 €. Tur boyunca 1 defa ödenir.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  28 Aralık

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  28.12.2021379,00 499,00 379,00 0 - 3 Yaş 199,00
  4 - 12 Yaş 299,00
  Taksitler »

  Genel Şartlar

  Turumuzun süresi 5 Gece 6 Gündür. Otel konaklaması 4 Gece olarak gerçekleşmektedir.

  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

   0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

  Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

  Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

  2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

  Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda turun bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

  Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Turun herhangi bir yaptırımı yoktur.

  Hafta sonu Konaklamalı Turlarında konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

  Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

  Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Turun sorumluluğu yoktur.

  Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı turda saklıdır.

  Turun iptali durumunda Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

  Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

  Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

  Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan tur sorumlu değildir.

   

  Araç Detayları

  Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

  Otobüsler: (31 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

  Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

  Minibusler: ( 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

  Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır

  3.Vize Bilgileri

  SELANİK & ATİNA& KAVALA TURU/4 Gece Konaklamalı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2