Thassos Adası / 2 Gece Konaklamalı

229,00 EUR
 • Thassos Adası / 2 Gece Konaklamalı
 • Thassos Adası / 2 Gece Konaklamalı
 • Thassos Adası / 2 Gece Konaklamalı
 • Thassos Adası / 2 Gece Konaklamalı
 • Thassos Adası / 2 Gece Konaklamalı
 • Thassos Adası / 2 Gece Konaklamalı
 • Thassos Adası / 2 Gece Konaklamalı
 • Thassos Adası / 2 Gece Konaklamalı
 • Thassos Adası / 2 Gece Konaklamalı

1. Gün: İstanbul-Thassos Adası

23.00’da Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23.30 Feriköy Akbank önü

00.00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza önünden Hareket İle Tekirdağ Malkara Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına varış.

2. Gün: Thassos Adası-La Scala Beach

Gece yarısından sonra varacağımız İpsala sınır kapısında pasaport işlemleri için sıraya giriyor ve işlemlerimizi yaptırıyoruz. Türk kapısından geçişimizin ardından serbest bölgede ki free shopda kısa bir alış veriş molası veriyoruz. Alış veriş sonrası Yunan kapısına hareket ediyor, gümrük işlemlerini yaptırıyor ve yolculuğumuza devam ediyoruz. Sabah saatlerinde ulaşacağımız kavala yakınlarında ki dinlenme tesisimizde kahvaltı için mola veriyoruz. Kahvaltı sonrasında Thassos adasına gitmek üzere limana hareket ediyoruz. Limanda ki feribotlara binip yaklaşık 35 dakika sürecek yolculuğun ardından Thassos adasına varıyoruz. Thassos adasına varışımızın ardından adanın otelimize geçip odalarımıza yerleşiyoruz. Denize 0 olan otelimizin süper koyunda denizin kumun ve güneşin tadını çıkarabilirler. Arzu eden misafirlerimiz otelimizin yan koyunda en meşhur plajlarından olan La scala beach geçebilirler güzel bir gün ardından Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak limenas gece turumuz olacaktır. Saat 20:00 de otelden ayrılıp gece 23.30 a kadar limenas merkezde serbest kalıyoruz. Sonrasında otelimize dönüş ve konaklama.

3. Gün: Thassos Adası-Pachis Beach-Panagia Köyü

Sabah Otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz Pachis Beache gidiyoruz Burada vereceğimiz serbest zamanda misafirlerimiz denizin kumun ve güneşin tadını çıkarabilirler. Plaj girişleri ücretsizdir, misafirler sadece plajda adlıkları yiyecek içeceklerin ücretini öder verilen serbest zamanın ardından ssat 16.30 hareketle tekrardan otobüsümüze binip, otelimize doğru dönüşe geçiyoruz. Yemek saatine kadar serbest zaman Saat 19:00 hareketle Thassos adasının ilk yerleşim merkezi olan Panagia Köyüne gidiyoruz. Oğlak - tavuk çevirme ve kokoreci ile ünlü bu köyde yemek ve alış veriş için serbest zaman veriyoruz ardından otele dönüş serbest zaman ve konaklama

4. Gün: Thassos Adası-İstanbul

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında saat 10:00 otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, Thassos adasından ayrılıyor ve Keramoti’ye geçiyoruz.1,5 saat süren bir yolculuk sonrası Alexandroupoli’ye varış,öğlen yemek için serbest zaman. Yemek sonrası İstanbul’a doğru hareket ediyoruz.KİPİ sınır kapısı doğru hareket ediyoruz. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Yunanistan free- shop’unda serbest zaman, Türk sınırına geçiş. Tekirdağ’da vereceğimiz mola ardından İstanbul’a hareket ve turumuzun Akşam Saatlerinde Sona Ermesi 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Lux Otobüsleriyle Ulaşım,
 • Otelde toplam 2 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 • Thassos Panagia Köyü gezisi
 • Thassos Adasına Feribotla Gidiş Dönüş Ücretleri
 • Seyahat sigortası (mesleki sorumluluk)
 • Program dahilindeki Beachlere gidiş

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve servis bedeli (220 Euro)
 • Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (150TL)
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Genel bahşiş (5 €)
 • Otelde yapılan kişisel harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  30 Haziran • 07, 21 Temmuz • 04, 25 Ağustos

  Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
  30.06.2024Müsait229,00 €329,00 €229,00 €0 - 5 Yaş 169,00 €
  6 - 11 Yaş 199,00 €
  Taksitler »
  07.07.2024Müsait229,00 €329,00 €229,00 €0 - 5 Yaş 169,00 €
  6 - 11 Yaş 199,00 €
  Taksitler »
  21.07.2024Müsait229,00 €329,00 €229,00 €0 - 5 Yaş 169,00 €
  6 - 11 Yaş 199,00 €
  Taksitler »
  04.08.2024Müsait229,00 €329,00 €229,00 €0 - 5 Yaş 169,00 €
  6 - 11 Yaş 199,00 €
  Taksitler »
  25.08.2024Müsait229,00 €329,00 €229,00 €0 - 5 Yaş 169,00 €
  6 - 11 Yaş 199,00 €
  Taksitler »

  Genel Şartlar

  Turumuzun süresi 3 Gece 4 Gündür. Otel konaklaması 2 Gece olarak gerçekleşmektedir.

  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

   0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

  Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

  Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

  2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

  Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda turun bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

  Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Turun herhangi bir yaptırımı yoktur.

  Hafta sonu Konaklamalı Turlarında konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

  Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

  Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Turun sorumluluğu yoktur.

  Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı turda saklıdır.

  Turun iptali durumunda Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

  Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

  Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

  Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan tur sorumlu değildir.

  Araç Detayları

  Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

  Otobüsler: (31 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

  Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

  Minibusler: ( 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

  Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır

  3.Vize Bilgileri

  Thassos Adası / 2 Gece Konaklamalı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • 3 Gece 4 Gün
  • 0212 296 40 81 / 82

  Benzer Turlar

  © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2