Giriş

Kayıt

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Parola*
Şifre Tekrar*
Adı*
Soyadı*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Zaten bir üye misiniz ?

Giriş

Giriş

Kayıt

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Parola*
Şifre Tekrar*
Adı*
Soyadı*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Zaten bir üye misiniz ?

Giriş

Bursa-İznik Turu | Her Hafta Sonu (1 Gece Konaklamalı)

(0 Yorum)
Fiyat
Başlangıç₺239
Fiyat
Başlangıç₺239
Rezervasyon Formu
Talep Formu
Tam Adı*
Email Adresi*
Talebiniz*
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Rezervasyon işlemini sürdür

Favorilerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

1153

Neden biz?

 • Düşük Fiyatlar
 • Yüksek Müşteri Memnuniyeti
 • Özel Seçilmiş Turlar

Sorunuz mu var?

Bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konular için yanınızdayız.

0212 296 40 81/82

info@noktaturizm.com.tr

Döviz Kurları

BIST
96861
USD/EUR
1,1251
Amerikan Doları
0,64509
Euro
6,7407
İngiliz Sterlini
7,791
Japon Yeni
5,3541
Rus Rublesi
1,4067
SA Riyali
0,09338
Altın
5,991
Son Güncelleme: 20.04.2019 14:04
Tarih : Her Haftasonu
İstanbul
İznik
Maks. Yolcu : 50
Yol haritası

Gün 1İSTANBUL – İZNİK

07.30 İncirli Ömür Plaza önü
08.00 Harbiye Noktatur Ofis Önü
08.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü
Uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, kültür ve yılbaşı turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, sabah kahvaltımız, ikramlar ve belirlenen kalkış noktasında, belirlenen saat de hareket ile yaklaşık normal hava ve yol koşullarınca dört saat sürecek otobüs yolculuğumuzun ardından Hristiyanlık tarihinde önemli bir yeri bulunan İznik’ e varıyoruz. İznik Gölü etrafında dileyen misafirlerimiz yürüyüş yaparken dileyen misafirlerimiz de göl kenarında çaylarını yudumlayabilirler. Ardından tarihi İznik Surları’nı görüp adım adım İznik kültür ve ekoloji turumuza başlıyoruz. Gezilecek yerler: Ayasofya Müzesi,Yeşil Camii, İznik Müzesi,Şeyh Kubbettin Camisi,Çini kazı alanı gezileri sonrası Göl kenarında öğlen yemeği molası veriyoruz. (Extra) Ardından Antik Tiyatro, Süleyman Paşa Medresesi, Çini Atölyeleri gezisi yapıyoruz.Gezimizin ardından otelimize doğru hareket ediyor, odalarımıza yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Gün 2BURSA – İSTANBUL

2.GÜN: BURSA – İSTANBUL
Otelde Sabah Kahvaltı Sonra otelden ayrılış BURSA Şehir Turumuzu Gerçekleştiriyoruz. Bursa Gezimizde İlk Durak Noktamız Bursa Ulu Cami Oluyor. Ulu Camii Kozahan’ı (İpekçiler Çarşısı) Görüyoruz. Bursa Yeşil Cami Ve İçinde Osmanlı Dönemi’nin Fetret Devri Gibi Önemli Bir Sürecinin Ardından Tahta Oturan Padişah 1.Mehmet’in De Sandukasının Bulunduğu (Çelebi Mehmet) Yeşil Türbe’ye Gidiyoruz. Öğlen Yemeği Bursa’da Extra (İskender Kebap -1 İçecek) Gezimizi Tamamlayıp Kestel bölgesinde Cumalıkızıka hareket Keşiş Dağlarının Eteğindeki Eski Bir Yörük Köyü Olan Cumalıkızık Köyünün Gezilmesi İstanbul’a Dönüş Yolculuğumuza Başlıyoruz. İstanbul’a Vardığımızda Sizleri Aldığımız Noktalarda Bırakıyor Ve Bir Başka NOKTA TUR Organizasyonunda Buluşuncaya Dek Sizlerden Ayrılıyoruz.

Tur Detayları

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Nokta tur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Nokta tur ’un sorumluluğu yoktur.
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki dört koltuk ikişer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki dört kişi en ön koltuklara oturur.
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir.
EK HİZMETLER
Tur Programına Dahil olmayan Tüm Müze Ve Ören Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ücretleri, Müze Girişleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turları, Minibüs Ücretleri, Milli Park Giriş Ücretleri, Turlara Göre Değişen Ücretler Bu Kapsam dışındadır. Müze Kart Sahibi Misafirlerimiz, Engelli Kart Sahibi Misafirlerimiz, Sarı Basın Kartı Sahibi Misafirlerimiz, 7 – 17 Yaş Çocuk Ve 65 Yaş Üstü Misafirlerimiz Bu Kimliklerini İbraz Etmek Kaydı İle İndirimli Olarak ödeme yaparlar.
İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
Tura Çıkış Gününden; 15 Gün Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor.
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
Uçaklı Turlarımızda Kademeli Fiyat Sistemi Uygulanmaktadır. Bu Nedenle Afişe Edilen Fiyatlar, Turun En Ucuz Olduğu Tarihteki Fiyatlarıdır. Doluluğa Bağlı Olarak, Turların Fiyatları Artmaktadır.
OTOBÜSLER
Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1 Koltuk, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 ” LCD Monitör.
Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Nokta Tur sorumlu tutulamaz.
Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Nokta Tur sorumlu değildir.
Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Nokta Tur sorumlu tutulamaz.
Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Nokta tur misafirleri Nokta tur sorumluluğundadır.
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffaka namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Nokta Tur Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 3 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

Başlangıç & Dönüş Noktası

Atatürk Havalimanı (Google Map)

Gidiş Zamanı

Uçuştan 3 saat önce

Fiyata dahil hizmetler

 • Neoplan – Mercedes Travego, Tourismo marka otobüsler ile Ulaşım,
 • Rehberlik Hizmeti,
 • 4* Otellerde Bursa’da 1 gece 2 gün konaklama,
 • Otel’de 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Otel’de Set Menü veya Açık Büfe 1 Akşam Yemeği,
 • Noktatur otobüsü içerisindeki ikramlar,
 • Noktatur güvencesi,
 • 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.
 • Araç içi Sabah Kahvaltısı ayrıntısı: Sandviç+kek+meyvesuyu

Fiyata dahil olmayanlar

 • Öğle Yemekleri,
 • Müze ören yeri giriş ücretleri ,
 • Kişisel Harcamalar.

Gitmeden Önce Alın

 • Şemsiye
 • Güneş Kremi
 • T-Shirt
 • Giriş Ücretleri
Harita

Fotoğraflar
document.addEventListener('wpcf7mailsent', function( event ) { location = 'https://noktaturizm.com.tr/tesekkurler/'; }, false );