Giriş

Kayıt

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Parola*
Şifre Tekrar*
Adı*
Soyadı*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Zaten bir üye misiniz ?

Giriş

Giriş

Kayıt

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Parola*
Şifre Tekrar*
Adı*
Soyadı*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Zaten bir üye misiniz ?

Giriş

DOĞU EKSPRESİ İLE BUTİK KARS TURU |

(0 Yorum)
890 TL
890 TL
20 Nisan 2019

Rezervasyon işlemini sürdür

Favorilerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

1587

Neden biz?

 • Düşük Fiyatlar
 • Yüksek Müşteri Memnuniyeti
 • Özel Seçilmiş Turlar

Sorunuz mu var?

Bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konular için yanınızdayız.

0212 296 40 81/82

info@noktaturizm.com.tr

Döviz Kurları

BIST
96861
USD/EUR
1,1251
Amerikan Doları
0,64509
Euro
6,7407
İngiliz Sterlini
7,791
Japon Yeni
5,3541
Rus Rublesi
1,4067
SA Riyali
0,09338
Altın
5,991
Son Güncelleme: 20.04.2019 14:11
3 Gece 4 Gün
Tarih : 17 - 20 Nisan
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı
Kars
Tur Planı

1.GünKars Gidiş Uçuşu ve Kars Turu

Sabah saat 07.30 Bakırköy Doğtaş mobilya önü , 08: 00 Harbiye ofis önü , 08:45 Kadıköy Evlendirme dairesi otoparkı önünden hareket ile Sabiha Gökçen Havaalanına gidiş. FLYPGS ile (11:10 ) İstanbul – Kars seyahatimizi gerçekleştiriyoruz ( uçak ile). Kars havalimanında öğlen saatlerinde rehberimiz ile buluşmamızı takiben turumuza başlıyoruz. Bugün yapacağımız Kars merkez gezimizde geniş sokakları, planlı yerleşimi, Ruslardan kalan binaları, kentin tarihi yapılarını panoramik olarak görme imkanı bulacağız. Yapacağımız Kars şehir turunda: Rus işgali sırasında yapılan ve hala kullanılmakta olan binaların bir kısmını panoramik olarak göreceğiz. Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi, Tren Garı, Kars Kalesi, Taş Köprü, 12 havariler kilisesi, Kars Müzesi göreceğimiz yerler. Akşam saatlerinde programımızı sonlandırıyor ve otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.(Grand Ani Otel)

2.GünAni Harabeleri ve Çıldır Gölü Turu

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Ermenistan sınırında yer alan bölgenin en önemli yerleşim alanı olan ve günümüzde terk edilmiş vaziyette bulunan Ani Harabeleri ne gidiyoruz. Kar altında daha da etkileyici olan Ani’yi dolaşıyor ve kısa bir mola veriyoruz. Molanın ardından Ani harabelerinden ayrılarak Çıldır Gölü’ne ulaşmak üzere hareket ediyoruz. Yörede peynir yapımı ile ünlü Malakan Köyü olan Yalınçayır köyünü yol güzergahımızda panoramik olarak gördükten sonra Çıldır Gölüne ulaşıyoruz. Burada verdiğimiz öğlen yemeği molamızın ardından Göl çevresinde keyifle zaman geçiriyoruz. Çıldır Gölü Kış Mevsiminde donan bir göl olmasına karşın buzu kırıp balık tutan balıkçılar oldukça ilginç bir manzara sunmaktadır. Uçsuz bucaksız bir buz pistine dönen Çıldır gölü üzerinde (buzun uygun olması durumunda) Atlı kızaklar ile göl çevresinde tur atmakta mümkün. Çıldır gölü çevresini keşfederek geçecek günümüzde hava kararmaya başladığında ayrılarak, otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GünDoğu Ekspresi ile Kars - Ankara Seyahati ( 1 Gece Tren Konaklama )

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Kars Tren garına transfer oluyor ve TCDD Doğu Ekspresi yataklı vagon’umuzda odalarımıza yerleşiyoruz. Saat 08:00 ‘de hareket edecek Doğu Ekspresi ile 24 saat sürecek bir seyahate başlıyoruz. Bugün ve gecemizi birbirinden farklı Anadolu manzaralarını seyrederek geçiriyoruz. Öğlen ve Akşam yemeği için Trenin Yemekli vagonunda Restorandan ücreti karşılığında temin edilebilir. Gecemizi trende seyahat halinde ve odalarımızda keyifli bir uyku ile geçiriyoruz. Bu gece Konaklama Trende Yataklı odalarımızda.

4.GünAnkara - İstanbul YHT Dönüş Seyahati ve Tur Bitişi

Doğu Ekspresi Tren seyahatimiz sabah saat 08:00 sularında Ankara’ya ulaşmamız ile sona eriyor. Misafirlerimiz ile birlikte Ankara YHT Garından Saat 11:40 da hareket edecek olan Ankara – İstanbul Yüksek Hızlı Treni ile İstanbul seyahatimize devam ediyoruz. Saat 15:00 ‘de İstanbul Pendik Garına ulaşmamızın ardından bizi karşılayacak olan aracımız sizleri alıdığımız noktalara bırakıp turumuzu burada noktalıyor ve yeni bir gezide buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyatlar
Tur Detay İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek kişilik Oda Üç Kişilik Oda 0-5 Yaş 6-12 Yaş Taksit Seçenekleri
4* Grand Ani Otel  890 TL  1090 TL 850 TL 500 TL 790 TL  Ödeme Seçenekleri

Çıkış

İstanbul – Sabiha Gökçen Havaalanı (Google Map)

Dahil Hizmetler

 • Kars - Ankara Doğu Ekspresi Yataklı Vagon Biletleri ( Yataklı Kompartıman)
 • Ankara - İstanbul YHT Tren Biletleri ( Koltuk)
 • Kars - Ani Harabeleri - Çıldır gölü - Sarıkamış Minibüs ulaşım hizmetleri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • 2 Gece Hotel konaklaması
 • 1 Gece Yataklı Vagon Tren Konaklaması
 • Otellerimizde alınan 2 Sabah Kahvaltısı
 • Otellerimizde alınan 2 Akşam yemeği
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • İstanbul için Alan transferleri

Dahil Olmayan Hizmetler

 • İstanbul – Kars uçak bileti
 • Tren seyahatinde alınan tüm öğünler
 • Kişisel harcamalar, Alışverişler
 • Çıldır Gölü Kızaklı Fayton turu
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Tüm Öğlen yemekleri
Fotoğraflar
Harita
document.addEventListener('wpcf7mailsent', function( event ) { location = 'https://noktaturizm.com.tr/tesekkurler/'; }, false );