Giriş

Kayıt

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Parola*
Şifre Tekrar*
Adı*
Soyadı*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Zaten bir üye misiniz ?

Giriş

Giriş

Kayıt

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Parola*
Şifre Tekrar*
Adı*
Soyadı*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Zaten bir üye misiniz ?

Giriş

YILBAŞI SELANİK TURU

(0 Yorum)
229 €
229 €
Tam Adı*
Email Adresi*
Talebiniz*
Favorilerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

1022

Neden biz?

 • Düşük Fiyatlar
 • Yüksek Müşteri Memnuniyeti
 • Özel Seçilmiş Turlar

Sorunuz mu var?

Bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konular için yanınızdayız.

0212 296 40 81/82

info@noktaturizm.com.tr

Döviz Kurları

BIST
93699
USD/EUR
1,1425
Amerikan Doları
5,304
Euro
6,0596
İngiliz Sterlini
6,7167
Japon Yeni
4,7123
Rus Rublesi
0,08068
SA Riyali
1,42016
Altın
211,76
Son Güncelleme: 10.12.2018 15:58
4 Gece 5 Gün
Tarih : 28 Aralık - 1 Ocak
İstanbul
Selanik
Tur Planı

1. GünISTANBUL – DRAMA-SELANİK

Akşam saat 23:30 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ 24:00 FERİKÖY AKBAK ÖNÜ 00:30 BAKIRKÖY İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ Tekirdağ’da mola, Malkara üzerinden İpsala (TÜRK) Kipi (YUNAN) Sınır Kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası YUNANİSTAN’A giriş.

2. GünDRAMA-SELANİK

Sabah serbest kahvaltı sonrası Drama’ya hareket ediyoruz. Yılbaşı konseptini içinde barındıran harika bir panayır bizleri bekliyor. Harika zaman geçirmek, ve fotoğraf çekip eğlencenin doruğuna ulaşmak için 2-3 saat serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Selanik’e doğru hareket ediyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Yunan tavernasına gidiyoruz.

3. GünSELANİK

Sabah otelde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası saat 10:30 da rehberimiz ve aracımız ile Selanik turuna başlıyoruz. (ATATÜRK’ÜN EVİ İdadi, RODANDA, Ag. George Kilisesi, Şadırvan, 19.YY Neo Klasik Yapılar, Averof Limanı, Beyaz Kule & Mekadonia Tiyatro Binası, “Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos”Kiliseleri, Hamza Bey Camii, “B.İskender – P. Konstantin” Heykelleri, Meydanları “Ag. Dimitri, Egnatia, Tsmiski, Manastır, Nikis ” caddeleri, Acropolis, Bizans surları, Eski Selanik,“Ana Poli”, Makedonia mimarisinin hakim olduğu Evler Sokaklar, Vlatadon manastırı, şehrin kuşbakışı seyri sonrası şehir merkezinde sizleri serbest bırakıyoruz.Geceleme otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Yunan tavernasına gidiyoruz.

4. GünSELANİK ( YILBAŞI)

Sabah otelde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası Tüm gün serbest zaman. Selanik sokaklarında dilediğiniz gibi yürüyüş yapabilir cafelerde kahvenizi içerken Yılbaşı eğlencelerini seyredebilirsiniz.Akşam yılbaşı eğlencesi ( Extra)

5. GünSELANİK-KAVALA-İSTANBUL

Sabah otelde alınan geç kahvaltı sonrası otelden ayrılış.2 saatlik bir yolculuk sonrası Kavala şehir turu. (Panagıa Su kemerleri – Liman – 19 yy Neo Klasik yapıları – Kavalalı Mehmet Ali Paşa heykeli – Teodora Kimissi kilisesi – Denizfeneri).Sonrası öğlen yemeği için serbest zaman. Yunan Free Shopunda alış – veriş imkanı. Akşam İstanbul’ a varış.

Fiyatlar
Tur Detay İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek kişilik Oda Farkı Üç Kişilik Oda 3-12 Yaş 0-2 Yaş Fark Taksit Seçenekleri
CAPSIS OTEL 229,00 € 100,00 € 229,00 € 189,00 € 129,00 € Ödeme Seçenekleri

Çıkış

 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
 •  NoktaTur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. NoktaTur, bu Değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür.
  Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 • NoktaTur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
 •  Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
 •  Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından NoktaTur sorumlu tutulamaz.
 •  3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan
  –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 •  Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.
 • Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 •  Panoramik şehir turları maksimum 2 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.

Dahil Hizmetler

 • Lux Otobüsler İle Gidiş-Dönüş (Mercedes- Man Fortuna )
 • Selanik (3) Gece * * * * Capsis Otelde BB (Oda kahvaltı) konaklama
 • Kavala – Selanik – Drama Şehir Gezileri Yol İkramları.
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri (Yol Boyunca Ve Şehirlerde, En İnce Detaya Kadar Anlatım )
 • Zorunlu Seyahat sağlık sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler

 • 15 TL yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir
 • 130 € vize ücreti ve hizmet bedeli (0-10 yaş arası çocuk için 65 €)
 • Öğle ve akşam yemekler
 • Ekstra turlar, Kişisel harcamalar
 • Sigorta.15 € / kişi başı Misafir dilerse ek ücret ödeyerek , bagaj kaybı, yaralanma veya hastalıknedeniyle tıbbi tedavi, sigortalının nakli, taburcu oluşu takiben sigortalının daimi ikametgâhına nakli ve vefat eden sigortalının nakli v.b. teminatlar için seyahat güvence paketi satın alabilir.
 • Kaptan Bahşişi 5 euro (Rehber tarafından otobüste toplanır
 • Yılbaşı Eğlencesi
Fotoğraflar
Harita
document.addEventListener('wpcf7mailsent', function( event ) { location = 'https://noktaturizm.com.tr/tesekkurler/'; }, false );