Giriş

Kayıt

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Parola*
Şifre Tekrar*
Adı*
Soyadı*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Zaten bir üye misiniz ?

Giriş

Giriş

Kayıt

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Kullanıcı Adı*
Parola*
Şifre Tekrar*
Adı*
Soyadı*
E-Posta*
Telefon*
Ülke*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Zaten bir üye misiniz ?

Giriş

2018 Yılbaşı Turu | Uludağ -Bursa-İznik- Cumalıkızık 2 Gece Konaklamalı Gala Yemeği Dahil

(0 Yorum)
%9 İNDİRİMLİ FİYAT
Başlangıç₺529₺479
%9 İNDİRİMLİ FİYAT
Başlangıç₺529₺479
Rezervasyon Formu
Talep Formu
Tam Adı*
Email Adresi*
Talebiniz*
* Please select all required fields to proceed to the next step.
* Her oda için minimum 4 kişi seçebilirsiniz.

Rezervasyon işlemini sürdür

Favorilerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

2245

Neden biz?

 • Düşük Fiyatlar
 • Yüksek Müşteri Memnuniyeti
 • Özel Seçilmiş Turlar

Sorunuz mu var?

Bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konular için yanınızdayız.

0212 296 40 81/82

info@noktaturizm.com.tr

2 Gece 3 Gün
Tarih : 30/12/2017-01/01/2018
İstanbul
Uludağ
Maks. Yolcu : 40
Yol haritası

Gün 1İSTANBUL – BURSA OTOBÜS YOLCULUĞU - ULUDAĞ

1. Gün İSTANBUL – BURSA OTOBÜS YOLCULUĞU – ULUDAĞ
06.00 İncirli Ömür Plaza önü
06.30 Harbiye Noktatur Ofis Önü
07.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü
07.15 Kartal Köprüsü Altı
07.30 Çayırova Mc Donald’s Önü
Uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, kültür ve yılbaşı turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, Sabah Kahvaltımız, İkramlar ve belirlenen kalkış noktasın belirlenen saat de hareket ile yaklaşık normal hava ve yol koşullarınca dört saat sürecek otobüs yolculuğumuzun güzergahı Eskihisar – Yalova üzerinden yolculuğumuza devam ediyor ve Bursa’ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Uludağ’a varışımız ile birlikte serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanınızda Teleferik ile zirveye çıkabilir, nefis sıcak şaraptan tadabilir veya fotoğraf çekerek harika kareler yakalayıp o anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Öğle Yemeğimizi de aldıktan sonra Uludağ’a 15:00’da veda edip otobüsümüze biniyor ve kısa yolculuk sonrası otelimize varıyoruz. Odalarımıza yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
• Sabah Kahvaltısı : Araç içinde. Menü : Sandviç+kek+meyvesuyu+çay kahve
• Öğle Yemeği Extra : Uludağ’da Serbest zamanlı veya İndirimli Menü.
• Akşam yemeği: Otel’de açık büfe olarak

GÜN 2BURSA İZNİK

2. Gün BURSA-İZNİK
Otel’de aldığımız Açık Büfe Kahvaltı sonrası otobüsümüze biniyor ve Hristiyanlık tarihinde önemli bir yeri bulunan İznik’ e varıyoruz. İznik Gölü etrafında dileyen misafirlerimiz yürüyüş yaparken dileyen misafirlerimizde göl kenarında çaylarını yudumlayabilirler. Ardından tarihi İznik Surları’nı görüp adım adım İznik Kültür ve ekoloji turumuza başlıyoruz. Gezilecek yerler: Ayasofya Müzesi,Yeşil Camii, İznik Müzesi,Şeyh Kubbettin Camisi,Çini kazı alanı gezileri sonrası Göl kenarında öğlen yemeği molası veriyoruz. (Extra) Ardından Antik Tiyatro, Süleyman Paşa Medresesi, Çini Atölyeleri gezisi yapıyoruz.Ardından Yılbaşı eğlencesine hazırlanmak için otelimize geçiyoruz.Gala yemeği ve konaklama otelimizde.
• Sabah Kahvaltısı : Otel’de açık büfe olarak
• Öğle Yemeği Extra : Serbest olarak
• Akşam Yılbaşı Gala Yemeği : Otelde Balo Salonunda. Canlı Müzik, Fasıl ve Dansöz eşliğinde.

GÜN 3BURSA- CUMALIKIZIK -İSTANBUL

3. Gün CUMALIKIZIK-İSTANBUL
Sabah otelde aldığımız geç kahvaltı sonrasında saat 12.00’da Cumalıkızık köyü turumuz için hareket. Konuk Evi, Sanat Evi, Coban Evi, Etnografya Muzesi ni gezip öğle yemeği için serbest zaman. Köyde vereceğimiz alışveriş zamanı sonrası İstanbul a doğru hareket ediyoruz. İstanbul da siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki Noktatur organizasyonunda goruşmek uzere vedalaşıyoruz.
• Sabah Kahvaltısı : Otel’de açıkbüfe
• Öğle Yemeği Extra : Cumalıkızık serbest zaman

Fiyatlar
Tur Adı İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0 -2  yaş 2 – 6 Yaş 7 – 11 Yaş

Yılbaşı Uludağ Turu 2 Gece 3 Gün -Gala Yemeği Dahil

479 TL
729TL
479 TL
 0 Tl 
269TL
359 TL
Detaylar

1.Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Nokta Tur sorumlu tutulamaz
2.Nokta Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3.Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir.
4.Nokta Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
5.Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
6.Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
7.Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
8.Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Nokta Tur sorumlu tutulamaz.
9.Nokta Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Nokta Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Nokta Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Nokta Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
10.Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Nokta Tur sorumlu değildir.
11.Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Nokta Tur sorumlu tutulamaz.
12.Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Nokta tur misafirleri Nokta tur sorumluluğundadır.
13. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffaka namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
14.Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
15.Nokta Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

Başlangıç & Dönüş Noktası

İstanbul

FİYATA DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

 

 

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Neoplan – Mercedes Travego & Tourismo Marka Otobüsler ile Ulaşım,
  • Tüm çevre gezileri,
  • Milli park Giriş Ücretleri,
  •  Rehberlik Hizmetleri,
  • 1.Gün araç içi Zengin Kahvaltı Paketi,
  • Oteller ’de 2 Gece 3 gün Yarım Pansiyon Konaklama,
  • Otel’de Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı (Yılbaşına Özel Geç Kahvaltı servisi olacaktır),
  • Otel’de Gala Yemeği ve Limitsiz Yerli Alkollü & Alkolsüz İçecekler,
  • Yılbaşı Balosu,
  • Noktatur Güvencesi,
  • Noktatur Otobüs’ü içerisindeki ikramlar,
  • 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • Öğle Yemekleri,
 • Müze Ören Yeri giriş ücretleri,
 • Kişisel Harcamalar

 

 

 

EK HİZMETLER
Tur Programına Dahil olmayan Tüm Müze Ve Ören Yeri Girişleri, Yardımcı Rehberlik Ücretleri, Müze Girişleri, Otopark Ücretleri, Tekne Turları, Minibüs Ücretleri, Milli Park Giriş Ücretleri, Turlara Göre Değişen Ücretler Bu Kapsam dışındadır. Müze Kart Sahibi Misafirlerimiz, Engelli Kart Sahibi Misafirlerimiz, Sarı Basın Kartı Sahibi Misafirlerimiz, 7 – 17 Yaş Çocuk Ve 65 Yaş Üstü Misafirlerimiz Bu Kimliklerini İbraz Etmek Kaydı İle İndirimli Olarak ödeme yaparlar.
İPTAL/İADE SİGORTA İÇERİK
Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TLdir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25TL Uçaklı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
Uçaklı Turlarımızda Kademeli Fiyat Sistemi Uygulanmaktadır. Bu Nedenle Afişe Edilen Fiyatlar, Turun En Ucuz Olduğu Tarihteki Fiyatlarıdır. Doluluğa Bağlı Olarak, Turların Fiyatları Artmaktadır.
OTOBÜSLER
Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1 Koltuk, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 ” LCD Monitör.
NOTLAR: LÜTFEN OKUYUNUZ

Fotoğraflar
Harita
Şuan 1 kişi bu turla ilgileniyor!