UÇAK İLE BUTİK DİYARBAKIR MARDİN TURU/2 Gece Konaklamalı

 • UÇAK İLE BUTİK DİYARBAKIR MARDİN TURU/2 Gece Konaklamalı
 • UÇAK İLE BUTİK DİYARBAKIR MARDİN TURU/2 Gece Konaklamalı
 • UÇAK İLE BUTİK DİYARBAKIR MARDİN TURU/2 Gece Konaklamalı
 • UÇAK İLE BUTİK DİYARBAKIR MARDİN TURU/2 Gece Konaklamalı
 • UÇAK İLE BUTİK DİYARBAKIR MARDİN TURU/2 Gece Konaklamalı
 • UÇAK İLE BUTİK DİYARBAKIR MARDİN TURU/2 Gece Konaklamalı

Uçak Detayları

22 Ekim  07:45  İstanbul – Diyarbakır FlyPgs

24 Ekim  20:30 Diyarbakır- İstanbul FlyPgs

1. Gün: Diyarbakır – Mardin

Sabah 07:45  FlyPgs uçağı ile İstanbul- Diyarbakır seferimizi gerçekleştiriyoruz.  (Uçak saatlerinde oluşabilecek rötardan dolayı programda değişiklik yapılabilir). Alanda biz karşılayacak aracımız ve rehberimiz ile buluşup turumuza başlıyoruz. Diyarbakır şehir merkezinden geçerek tarihi Hasanpaşa Hanına uğruyoruz. Burada bizler için özel olarak hazırlanmış olan serbest Diyarbakır kahvaltı sofrasında(extra) sabah kahvaltımızı afiyetle alıp Diyarbakır turuna başlıyoruz. Ulu Camii , Cahit Sıktı Tarancı Müzesi ve evi,Keçi burcu ve 10 gözlü köprü gezilerimizi tamamlayıp Diyarbakır’dan ayrılıp Mardin’e doğru hareket ediyoruz ( 90 KM) Mardin’e varınca önce Deyrüzzaferân Manastırı sonrasında Kasımiye Medersesini ziyaret edip. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde .


2. Gün: Dara- Mardin

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrasında saat 09:00 hareket ile Dara antik kentine gidiyoruz.Eski su kanallarını,Zindanı ve antik kent gezisi Sonrasında  Mardin’e dönüp Tarihi Mardin sokaklarını rehberimiz ile gezip alış veriş için serbest zaman veriyoruz. Belirleyeceğimiz saate buluşup otele dönüş yapıyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama otelde 


3. Gün: Midyat- Hasankeyf-Diyarbakır

Sabah otelde aldığımız kahvaltı ardında otelimizden ayrılıp Mor Gabriel Masnastırına gidiyoruz. Manastırı dolaşıp Midyat’a doğru yola çıkıyoruz. Midyat konuk evini ve sokaklarını gezdikten sonra serbest vakit. Yakın zaman sonrasında sular altında kalacak olan Hasankeyf’e doğu yola çıkıyoruz. Hasankeyf gezimizden sonra Diyarbakır’a doğru yola çıkıp hava alalına gidiyoruz. FlyPgs Hava Yollarının 20:30 uçuşu ile Diyarbakır-İstanbul uçuşunu gerçekleştirip İstanbul’a varıyoruz. Başka bir NoktaTur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 2 Gece 4* otelde yarım pansiyon konaklama
 • Programda belirtilen tüm geziler
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sağlık sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Uçak biletleri
 • Müze giriş ücretleri
 • Öğlen yemekleri
 • Yemek esnasındaki içecekler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  Genel Şartlar

  Turumuzun süresi 2 Gece 3 Gündür. Otel konaklaması 2 Gece olarak gerçekleşmektedir.

  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

   0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

  Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

  Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

  2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

  Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda turun bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

  Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Turun herhangi bir yaptırımı yoktur.

  Hafta sonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

  Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

  Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Turun sorumluluğu yoktur.

  Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı turda saklıdır.

  Turun iptali durumunda Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

  Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

  Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

  Araç Detayları

  Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

  Otobüsler: (31 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

  Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

  Minibusler: ( 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

  Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır

  1.Ek Bilgiler

  Şehirlerarası Ulaşımlarda, PCR Testi Uygulaması Hakkında;

  İçişleri Bakanlığı’mızın 20.08.2021 tarihli genelgesinde belirlediği önlemler çerçevesinde, paket turlarımızda kullanılan ulaşım araçları ile seyahat konusunda yapılan değişiklik; 6 Eylül 2021 sonrasında özel araç hariç, otobüslü turlar, uçaklı turlar, uçak, şehirlerarası transfer, tren , şehirlerarası otobüs gibi toplu taşımalarda yolculuk yapmak isteyen aşısız ve covid geçirmemiş kişilerden son 48 saate ait negatif sonuçlu PCR testi talep edilecektir. Bu çerçevede 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren seyahat firmalarınca araca kabul aşamasında HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise bu kişilerin seyahatine müsaade edilmeyecektir.

   

  2.İptal Şartları

  Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

  3.Vize Bilgileri

  UÇAK İLE BUTİK DİYARBAKIR MARDİN TURU/2 Gece Konaklamalı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2