29 EKİM ÖZEL EFES KUŞADASI AYVALIK TURU/ 2 Gece Konaklamalı

799.00 TL
 • 29 EKİM ÖZEL EFES KUŞADASI AYVALIK TURU/ 2 Gece Konaklamalı
 • 29 EKİM ÖZEL EFES KUŞADASI AYVALIK TURU/ 2 Gece Konaklamalı
 • 29 EKİM ÖZEL EFES KUŞADASI AYVALIK TURU/ 2 Gece Konaklamalı
 • 29 EKİM ÖZEL EFES KUŞADASI AYVALIK TURU/ 2 Gece Konaklamalı
 • 29 EKİM ÖZEL EFES KUŞADASI AYVALIK TURU/ 2 Gece Konaklamalı

1. Gün: İstanbul'dan Hareket

2 GECE 4* OTEL KONAKLAMASI

3 GÜN DENİZ MOLASI FARKI İLE

TAM GÜN KUŞADASI TEKNE TURU DAHİL

EFES ANTİK KENTİ - MERYEM ANA EVİ - KUŞADASI - KADINLAR DENİZİ - ŞİRİNCE - ŞEYTAN SOFRASI - AYVALIK -CUNDA ADASI -  SARIMSAKLI PLAJI

 

22:00 Bakırköy İncirli Dilek Pastahanesi Önü

22:30 Mecidiyeköy Mado Pastahanesi Önü

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

23:10 Bostancı Köprüsü Altı

23:20 Kartal Köprüsü Altı

23:30 Pendik Köprüsü Altı

23:40 Çayırova Mc Donald’s

Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Noktatur  ile Kuşadası  Çeşme Ayvalık Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz.


2. Gün: Çiçekliköy - Efes Antik Kenti - Meryem Ana Evi - Kuşadası - Kadınlar Denizi

Yolda verilecek molanın ardından gece yolculuğumuzu sonlandırarak sabah saatlerinde Çiçekliköye vararak sabah kahvaltısı için siz değerli misafirlerimizle mola veriyoruz. Eksta olarak alacağımız kahvaltının ardından İzmir'in Selçuk ilçesi sınırlarında olan geçmişte dünyanın en önemli uygarlık , kültür , bilim ve sanat merkezi olan Efes Antik Kentine ulaşıyoruz. Kuruluşu MÖ 8,600 yıl öncesine uzanan Efes, antik çağda Doğu ile Batı'nın buluştuğu bir noktada bir liman kenti olarak kuruldu. Burada göreceğimiz yerler arasında Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizi rehberimizin anlatımları eşliğinde sonlandırdıktan sonra  Hıristiyan inanışına göre Meryem ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Kuran-ı Kerim ve İncilde adları geçen Eshab-ül Kehf ( 7 Uyurlar ) geziyoruz, Gezilerimiz sonrasında öğlen yemeği için kısa bir mola veriyoruz.Ekstra olarak alacağımız öğlen yemeği sonrasında günün yorgunluğunu atmak ve denize girmek için Kuşadası'na doğru hareket ediyoruz. Kuşadası'nda kum plajı olan , berrak suyu ile meşhur mavi bayraklı plajlarımızdan biri olan Kadınlar Denizine varış ve serbest zaman . Verilen serbest zamanın ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Yolda alınacak olup tur ücretine dahil değildir.

Öğle Yemeği : Selçuk'da alınacak olup tur ücretine dahil değildir.

Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Otel Konaklaması : Royal Palace Otel  vb oteller


3. Gün: Kuşadası - Kuşadası Tekne Turu - Şirince

Otelde alınacak olan sabah kahvaltısı ardından otobüsümüze binerek Kuşadası Liman'ına doğru hareket ediyoruz. KUŞADASI MAVİ YOLCULUK : Teknemizle  Kuşadası'nın eşsiz koyları olan Baradan, Akvaryum vb. koylarında yüzme molası veriyoruz. Tekne turumuzun ardından zeytin ve asma bağları içerisinde kendine has köy dokusunu barındıran, Safranbolu mimarisine benzer evleri ve  meyve şaraplarıyla ünlü, eski bir Rum köyü olan ŞİRİNCE'ye ulaşıyoruz. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ve verilen serbest zamanın ardından yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Tadım  ve alış-verişimizin ardından Şirince'den ayrılarak akşam yemeği ve konaklama için otelimize dönüyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Tekne de alınacak olup tur ücretine dahil değildir.

Akşam Yemeği : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Otel Konaklaması : Royal Palace Otel  vb oteller


4. Gün: Ayvalık - Cunda Adası - Sarımsaklı Plajı - Yüzme Molası - Şeytan Sofrası - İstanbul

Kuşadası Turumuzun son gününde otelde alınacak olan kahvaltı sonrasında Ayvalık’a doğru hareket ediyoruz Ayvalık’ta ilk olarak Ayvalık Limanını görüp, kapıları, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile fotoğraflamaya doyamayacağımız Ayvalık evleri arasında hoş bir gezinti yapıyoruz. Ardından 1870 yılında Rumlar tarafından kilise olarak yapılan ve 1828 yılında Camiiye çevrilen, eski adıyla Agios Yannis Kilisesi olan Ayvalık Saatli Camii’yi gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın sırasında çarşı içerinde dolaşarak hatıra ve hediyelik eşya alabilirsiniz. Serbest zamanın ardından tekrar otobüsümüze binerek Türkiyenin ilk Boğaz Köprüsü üzerinden geçerek ulaşıyoruz. Cunda Adası’nda rehberimiz eşliğinde yapacağımız nostaljik gezi ile sizleri eskiye götürüyoruz. Cunda Adası’nda bulunan ve en eski 8 kilise içinden günümüze en iyi şekilde korunarak gelmiş olan Taksiryannis Kilisesi’ni dışardan görerek fotoğraflıyoruz. Arnavut kaldırımları üzerinde yapacağımız yürüyüş sırasında Rumların yaşadığı eski taş evler bizi büyüleyecek ve harkika fotoğraf kareleri yakalamamızı sağlayacaktır. Ardından 7 km uzunluğunda ve 100 metre eninde bir kumsala sahip olan, her yıl binlerce turistin tatil noktası olarak tercih ettiği Sarımsaklı Plajı’na geçiyoruz. Burada rehberimizin belirleyeceği zamana kadar yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamızın ardından turumuzun son noktası olan Şeytan Sofrası’na doğru hareket ediyoruz. Şeytan Sofrası’na çıktığımız zaman tepeden baktığımızda tüm Ayvalık Adaları ve Midilli Adası’nı göreceğiz. Burada büyük bir ayak izi göreceksiniz. Üzerinde dilek tutup içine bozuk para atılan bu ayak izinin Şeytana ait olduğu ve diğer ayağının da karşı dağda olduğu söylenmektedir. Rehberimizden Şeytan Sofrası hakkında bilgiler aldıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında muhteşem manzara eşliğinde çay-kahve içebilir ve bu manzarayı fotoğraflar ile ölümsüzleştirebilirsiniz.Serbest zamanın ardından İstanbul'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz . Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Noktatur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Ayvalık da serbest zamanda alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Akşam Yemeği : Dönüş yolunda mola tesisinde alıncaktır.Tur ücretine dahil değildir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 2 Gece Otel Konaklaması Royal Palace Otel  vb oteller
 • Otelde açık büfe 2 sabah kahvaltısı
 • Otelde açık büfe veya set menü 2 akşam yemeği
 • Kuşadası Tekne Turu
 • Lüks Araçlar ile ulaşım ( kişi  sayısına göre belirlenmektedir )
 • Program da belirtilen tüm çevre gezileri
 • Rehberlik Hizmeti
 • Araç içi bardak su ve soğuk ikramlar
 • 1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
 • Programda belirtilen son gün akşam yemeği
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler
 • Öğle yemekleri
 • Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)
 • Müze Kart  (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  28 Ekim • 23 Kasım • 28 Aralık

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  28.10.2021799,00 TL999,00 TL 799,00 TL0 - 6 Yaş 549,00 TL
  7 - 12 Yaş 649,00 TL
  Taksitler »
  23.11.2021799,00 TL999,00 TL 799,00 TL0 - 6 Yaş 549,00 TL
  7 - 12 Yaş 649,00 TL
  Taksitler »
  28.12.2021799,00 TL999,00 TL 799,00 TL0 - 6 Yaş 549,00 TL
  7 - 12 Yaş 649,00 TL
  Taksitler »

  Genel Şartlar

  Turumuzun süresi 3 Gece 4 Gündür. Otel konaklaması 2 Gece olarak gerçekleşmektedir.

  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

   0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

  Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

  Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

  2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

  Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda turun bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

  Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Turun herhangi bir yaptırımı yoktur.

  Hafta sonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

  Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

  Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Turun sorumluluğu yoktur.

  Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı turda saklıdır.

  Turun iptali durumunda Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

  Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

  Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

  Araç Detayları

  Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

  Otobüsler: (31 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

  Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

  Minibusler: ( 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

  Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

  3.Vize Bilgileri

  29 EKİM ÖZEL EFES KUŞADASI AYVALIK TURU/ 2 Gece Konaklamalı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2