İSKEÇE KARNAVALI /Alexandroupoli 2 Gece Konaklamalı

210,00 EUR
 • İSKEÇE KARNAVALI /Alexandroupoli 2 Gece Konaklamalı
 • İSKEÇE KARNAVALI /Alexandroupoli 2 Gece Konaklamalı
 • İSKEÇE KARNAVALI /Alexandroupoli 2 Gece Konaklamalı
 • İSKEÇE KARNAVALI /Alexandroupoli 2 Gece Konaklamalı
 • İSKEÇE KARNAVALI /Alexandroupoli 2 Gece Konaklamalı
 • İSKEÇE KARNAVALI /Alexandroupoli 2 Gece Konaklamalı

1. Gün: İstanbul-Alexandroupoli

Sabah saat 04.30 Kadıköy Evlendirme dairesi önü , 05.00 Feriköy Akbank önü 05.30 Bakırköy Ömür Plaza Önü Hareket. Tekirdağ’da Mola, Malkara Üzerinden İpsala (Türk) Kipi (Yunan) Sınır Kapılarında Gümrük & Pasaport İşlemleri sonrası Evros Bölgesinden Yunanistan’a giriş.Yaklaşık 40 km bır yolculuk sonrası Alexandroupoli'ye varış ve serbest zaman. Öğleden sonra belirtilen saate buluşma ve JUMBO ve LIDL'a gidiş.  Oteldeki odalarımıza yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenme ardından akşam yemeği için otelden ayrılıyoruz. Yemek sonrası konaklama otelde

2. Gün: Alexandroupoli-İskeçe Karnavalı

Sabah kahvaltı sonrası saat 10:00 ‘da otelden ayrılıp İskeçe’ye hareket ediyoruz.İskeçe’ye vardıktan sonra serbest zaman. İskeçe Karnavalının geçit törenini izleme (Brezilyanın Rio şehrinde düzenlenen uluslararası karnavalının benzeridir.) Ülke genelinden Karnavalı izlemeye gelen her yıl 200 bin kişi ile birlikte coşkulu bir şekilde Karnaval görüntülerini izleyip rehberimizin belirttiği saate karnaval alanından ayrılıp otele doğru hareket ediyoruz..

3. Gün: Alexandroupoli-İstanbul

Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası saat 11.00 otelden ayrılış saat 14:00 a kadar merkezde serbest zaman  ve aynı yol güzergahı ile İstanbul’a dönüş.Sizi aldığımız noktalara bırakıp turumuzu sonlandırıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lux Otobüsler İle Gidiş-Dönüş
 • Astır Egnatia Otel veya Alexander Beach Hotel Alexandroupolis (2) Gece  Otelde BB (Oda kahvaltı) konaklama
 •  Rehberlik Hizmetleri 
 • Mesleki zorunluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • 180 € vize ücreti ve hizmet bedeli (0-10 yaş arası çocuk için 90 €)
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Ekstra turlar, Kişisel harcamalar
 • Kaptan Bahşişi € 5 (rehber tarafından otobüste toplanır)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  16 Mart

  Tur Fiyatları

  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  16.03.20245* Astır Egnatia OtelMüsait210,00 €310,00 €210,00 €0 - 5 Yaş 160,00 €
  6 - 11 Yaş 180,00 €
  -Taksitler »

  Genel Şartlar

  Turumuzun süresi 2 Gece 3 Gündür. Otel konaklaması 2 Gece olarak gerçekleşmektedir.

  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

   0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

  Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

  Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

  2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

  Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda turun bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

  Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Turun herhangi bir yaptırımı yoktur.

  Hafta sonu Konaklamalı Turlarında konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

  Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

  Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Turun sorumluluğu yoktur.

  Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı turda saklıdır.

  Turun iptali durumunda Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

  Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

  Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

  Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan tur sorumlu değildir.

  Araç Detayları

  Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

  Otobüsler: (31 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

  Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

  Minibusler: ( 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

  Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır

  3.Vize Bilgileri

  İSKEÇE KARNAVALI /Alexandroupoli 2 Gece Konaklamalı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2