Kurban Bayramı Özel Gökçeada Bozcaada Turu / 1 Gece Otel Konaklamalı

3.850,00 TL
 • Kurban Bayramı Özel Gökçeada Bozcaada Turu / 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Kurban Bayramı Özel Gökçeada Bozcaada Turu / 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Kurban Bayramı Özel Gökçeada Bozcaada Turu / 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Kurban Bayramı Özel Gökçeada Bozcaada Turu / 1 Gece Otel Konaklamalı
 • Kurban Bayramı Özel Gökçeada Bozcaada Turu / 1 Gece Otel Konaklamalı

1. Gün: Gece Yolculuğu

23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23:45 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi Önü

23:59 İncirli Ömür Plaza Önü

00:15 Avcılar Pelican Avm Önü

00:30 Beylikdüzü Marmara Park Önü (Beylikdüzü’nden binen misafirlerimiz dönüşte İncirli Ömür Plaza önünde inmesi gerekmektedir.)

Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Noktatur ile Gökçeada Bozcaada Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz.

2. Gün: Gökçeada – Dereköy – Zeytinliköy – Aydıncık (Kefaloz Plajı) – Yüzme Molası - Çanakkale

Gece yolculuğumuzun ardından Noktatur ile Gökçeada Bozcaada Turu için sabahın erken saatlerinde Kabatepe Feribot İskelesine ulaşıyoruz. Feribot yolculuğumuz ile Gökçeada’ya geçtikten sonra kahvaltı molamızı veriyoruz. Kahvaltı için verdiğimiz molanın sonrasında adanın en batısında yer alan tek Rum Köyü olan Dereköy’e gidiyoruz. Dereköy, Stratejik konumu ve Pirgos Limanı sayesinde diğer köylere göre ekonomik ve sosyal açıdan daha fazla gelişim göstermiştir. Rehberimiz eşliğinde Çamaşırhane, evleri ve tarihi yapıları arasında yapacağımız keyifli yürüyüşümüzün ardından serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle adanın zamanında en sosyal yerleşim alanlarından biri olan Zeytinliköy’e geçiyoruz. Günümüzde de en çok ziyaret edilen köylerden biridir. Dibek Kahvesi ve Sakızlı Muhallebisi ile bilinen Zeytinliköy’de kısa bir keyif molası veriyoruz. Ardından Gökçeada’nın en ünlü plajlarından biri olan Aydıncık (Kefaloz) Plajına gidiyoruz. 1200 metre uzunluğundaki altın renkli, ince kumlu bu plajda gün bitimine kadar yüzme molası veriyoruz. Öğle yemeği için deniz ürünleri veya dağlarda kekik ile beslenen koyun ve keçilerin etlerinden yapılan lezzetleri tatmanızı tavsiye ediyoruz. Vereceğimiz yüzme molası sırasında Aydıncık plajının yakıında bulunan Tuz Gölünde cilde yararlı olan çamur banyosu yapabilir, deniz ve kumun tadını çıakrtabilirsiniz. Feribot saatine göre rehberimizin belirleyeceği serbest zamanın ardından Gökçeada’ya veda ederek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Gökçeada’da alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Aydıncık Plajında serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama: Kumru Suite Otel , Parion House Otel , Sarıçay Otel vb oteller

3. Gün: - Bozcaada – Rüzgar Gülleri – Ceneviz Kalesi – Ayazma Plajı – Yüzme Molası - İstanbul

Noktatur ile Gökçeada Bozcaada Turu son gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Bozcaada’ya gitmek üzere Geyikli feribot iskelesine gidiyoruz. Bozcaada Feribotunu beklerken o sırada sahilde çay-kahve keyfi yapıyoruz. Adaya otobüs geçişi sağlanamadığı için yaya olarak geçiş sağlayacağız. Yüzmek için yanınızda bulundurmanız gereken eşyaları küçük bir el çantası ile aldıktan sonra feribota binerek yarım saat sürecek yolculuğumuzun ardından Bozcaada’ya varıyoruz. Bozcaada’ya yaklaşırken heybetli görüntüsüyle dikkatimizi çeken Bozcaada Kalesi’ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Ardından Bozcaada’nın şirin sokakları arasında yürümeye başlıyoruz. Ada’nın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız gezilerimizin ardından gün boyu serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını ziyaret edebilir, alışveriş yapabilirler. Denize girmek isteyen misafirlerimiz Ayazma Plajı’na veya Akvaryum Koyu’a gidebilir, muhteşem denizin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise Rüzgar Güllerine giderek muhteşem fotoğraflar çekip, manzaranın tadını çıkartabilirler. (Ada’ya otobüs geçişi olmadığı için plajlara ve rüzgar güllerine yapılacak  minibüs transferleri misafirlerimize aittir.) Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanarak feribot ile Bozcaada’dan ayrılıp Geyikli iskelesinde bizi bekleyen otobüsümüze binerek Gökçeada Bozcaada Turumuzu sonlandırıyor ve İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Noktatur etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Konaklama: Bu gece otel konaklaması yoktur.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Otellerde 1 Gece Konaklama
 •  Otellerde Alınacak 1 Sabah Kahvaltısı
 •  Otellerde Alınacak 1 Akşam Yemeği
 •  1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası
 •  Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
 •  Otopark, Otoban Ücretleri
 •  Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
 •  Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı
 •  Bozcaada’ya geçiş için feribot ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Tüm Öğle Yemekleri
 •  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 •  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 •  Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 •  İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği
 •  Bozcaada Minibüs Ücretleri
 •  Gökçeada Minibüs Ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  18, 19 Haziran

  Tur Fiyatları

  TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
  18.06.2024Müsait3.850,00 TL4.750,00 TL3.850,00 TL0 - 6 Yaş 2.850,00 TL
  7 - 11 Yaş 3.250,00 TL
  Taksitler »
  19.06.2024Müsait3.850,00 TL4.750,00 TL3.850,00 TL0 - 6 Yaş 2.850,00 TL
  7 - 11 Yaş 3.250,00 TL
  Taksitler »

  Genel Şartlar

  TUR ŞARTNAMESİ

  • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri bir paket halindedir ve ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre geziler vb. haklar geri iade edilemez.

  • Otel konaklamalarında 3 kişilik odalarda 3. Misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

  • Programda belirtilen oteller Noktatur’un öncelikli konaklama tesisleridir. Konaklanacak bölge ve otellerde yoğunluğa göre otel standartları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapılabilir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.

  •  Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb. gibi durumlarda rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

  • Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen notların bir garantisi yoktur. En ön veya en arka gibi özel koltuk seçimi yapılmamaktadır.

  • 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayacak şekilde (rotasyon) yapılmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon geçerli değildir.

  • Ekstra tur fiyatları dönemlere göre değişebilir. Böyle bir durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

  •  Acenta tarafından tur yeterli sayıya ulaşamadığı durumlarda, 48 saat öncesinden  misafire bilgi verilerek misafirin isteğine göre tur bir sonraki tarihe ertelenebilir veya iptal edilebilir.

  • Misafir tarafından hizmetin başlangıç tarihinden 29-15 gün önce iptal-değişiklik talep etmesi halinde gezi bedelinin %'30 unu;  15-7 gün önce iptal-değişiklik talep etmesi halinde gezi bedelinin %'50sini;  7 günden az bir süre kala ise tamamını Noktatur'a ödemeyi kabul eder ve taahhüt eder. Hizmetin başlangıcına 7 gün ve daha kısa bir süre kala satın alım işlemi gerçekleştirilen rezervasyonlarda herhangi bir iptal, iade ve değişiklik hakkı bulunmamaktadır.

  • Turda yeterli çoğunluk oluşmaması  durumunda acente şartlar aynı kalmak sureti ile turu başka bir partner acenteası ile beraber organize edebilir.

   

  Araç Detayları

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Kurban Bayramı Özel Gökçeada Bozcaada Turu / 1 Gece Otel Konaklamalı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2