BULGARİSTAN NESSEBAR TURU2 GECE

179.00
 • BULGARİSTAN NESSEBAR TURU2 GECE
 • BULGARİSTAN NESSEBAR TURU2 GECE
 • BULGARİSTAN NESSEBAR TURU2 GECE
 • BULGARİSTAN NESSEBAR TURU2 GECE

1. Gün: İstanbul-Burgaz-Nessebar

Sabah 04.00 Kadıköy evlendirme dairesi önü, - 04:15 Mecidiyeköy Ziraat bankası önü,04.30 Feriköy Akbank önü  - 04:50 İncirli Ömür Plaza Önü,05:15 Beylikdüzü Marmara Park AVM önü -05.45 Büyükçekmece Atirus avm karşısından hareketle misafirlerimizi karşılayarak seyahatimize başlıyoruz, Yaklaşık 4,5 saatlik yolculuk sonrası Dereköy Gümrük Kapısı’na varış. Gümrük ve pasaport işlemleri ile free shop alışverişinin ardından Bulgaristan gezimiz başlıyor. İlk durağımız Bulgaristan’ın Karadeniz kıyısındaki en büyük kentlerinden biri olan Burgaz Şehri. Panoramik Şehir turunun ardından 45 dakikalık yolculuk ile Bulgaristan’ın ve Karadeniz’in en gözde turizm köşelerinden biri olan Nessebar’a varıyoruz. Eski Nessebar’da tarihi evler arasında yapacağımız gezinti ve hediye alışverişinin ardından ünlü balık restoranlarında serbest öğle yemeği ardından otele yerleşme serbest zaman otelde CASİNO ve akşam yemeği Konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Öğle Yemeği:        Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:    Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama:          4* Oteller


2. Gün: Nessebar-Varna

Sabah Otelde açık büfe kahvaltı ardından serbest gün deniz kum güneş Arzu eden misafirlerimize Extra Varna Turu saat 09.00 hareketle Karadeniz kıyısının bu etkileyici yerleşim yerinden ayrılıyor ve yaklaşık 2 saatlik bir yolculuk sonrası Varna’ya varış. Panoramik şehir turu esnasında Pobiti Kamani (Dikili Taşlar), Askeri Denizcilik Akademisi, Altın kum, öğle yemeği için serbest zaman St.Konstantin Katedrali, Liman Varna Gölü ve Varna Şehir Parkı’nı görüp Varna’dan ayrılış  Nessebar’a otelimize dönüş akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Öğle Yemeği:       Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:    Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama:          4* Oteller


3. Gün: Nessebar-İstanbul

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından dönüş yolculuğunda Market’ten alışveriş için serbest zaman veriyor ve akşam saatlerinde istanbula varış.ve turun sona ermesi.Bir Başka Nokta Tur Organizasyınunda Buluşmak Dileğiyle 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüsleri ile ulaşım ( Tüm misafirlere İki koltuk da seyahat imkanı).
 • Yerel profesyonel Türkce rehberlik hizmetleri
 • 4* otellerde 2 gece oda - kahvaltı konaklama 
 • Programda belirtilen panoramik şehir turları
 • Şehir Vergileri
 • Gümrük Vergileri
 • Araç içerisi su ikramı
 • Tüm otoban, otopark ve check-point giderleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize hizmet bedeli 150 EUR olup, konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 
 • Otelde alınan ekstralar ve tüm kişisel harcamalar 
 • İlk gün sabah kahvaltısı 
 • Öğle ve akşam yemekleri. 
 • Yurtdışı çıkış harcı  50 TL

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  28 Ekim

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  28.10.2021179,00239,00 179,000 - 6 Yaş 99,00
  7 - 12 Yaş 159,00
  Taksitler »

  Genel Şartlar

  Turumuzun süresi 2 Gece 3 Gündür. Otel konaklaması 2 Gece olarak gerçekleşmektedir.

  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

   0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

  Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

  Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

  2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

  Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda turun bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

  Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Turun herhangi bir yaptırımı yoktur.

  Hafta sonu Konaklamalı Turlarında konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

  Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

  Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Turun sorumluluğu yoktur.

  Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı turda saklıdır.

  Turun iptali durumunda Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

  Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

  Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

  Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan tur sorumlu değildir.

  Araç Detayları

  Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

  Otobüsler: (31 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

  Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

  Minibusler: ( 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

  Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır

  3.Vize Bilgileri

  BULGARİSTAN NESSEBAR TURU2 GECE HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2