RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ÇEŞME ALAÇATI KUŞADASI TURU

 • RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ÇEŞME ALAÇATI KUŞADASI TURU
 • RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ÇEŞME ALAÇATI KUŞADASI TURU
 • RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ÇEŞME ALAÇATI KUŞADASI TURU

1. Gün: İstanbul-İzmir Otobüs Yolculuğu

Noktatur olarak, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve Noktatur misafirperverliğinde Bursa – Balıkesir – İzmir güzergahını takiben İzmir’e varıyoruz.


2. Gün: İzmir -Konak-Çeşme-Alaçatı-Kuşadası

Gece yolculuğumuz sonrasında sabah saatlerinde İzmir’in meşhur KONAK SAAT KULESİ'ni ve Kurtuluş Savaşı’nda düşmana ilk kurşunu atan Gazeteci HASAN TAHSİN ANITI’nı görmek için Konak Meydanına ulaşıyoruz. Burada verilen fotoğraf molası sonrasında antik Çağ’ın 12 İon kolonisinden biri olan ve antik dönemdeki ismi Erythrai olan Türk turizminin gözbebeği Çeşme'ye ulaşıyoruz. Burada 1508 yılında ll. Beyazıt' ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı kalesini ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında Çeşme çarşısında verilen serbest zamanı takiben Çeşme den ayrılarak, antik dönemde ismi Agrillia günümüzdeki ismi ile ALAÇATI'ya ulaşıyoruz. Kendine özgü birbirinden etkileyici taş mimarisi evleri, yel değirmenleri ve bol rüzgarı ile ünlü bu güzel kasabada vereceğimiz serbest zamanın ardından Ardından otelimize hareket ediyoruz. Otele varış, akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Yol güzerhagında alınacaktır(Extra)

Öğle Yemeği :Bölge’de serbest olarak alınacaktır(extra)

 Akşam Yemeği : (Fiyata Dahil) Otelde.


3. Gün: Efes Antik Kenti-Meryemana Evi-Şirince Köyü

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltı sonrası Rehberimi bizi karşılıyor. Harika bir günde ilk gezi noktamız şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Gezimiz sonrası Köy’de harika kareler yakalamak ve alışveriş yapmak için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası İlk çağların tümüyle mermerden yapılmış ilk kenti ve ihtişamlı dünyaca ünlü şehirlerinden biri olan Efes Antik Kenti gezimiz ile devam ediyoruz. Efes harabeleri, Agora, Antik Tiyatro, Yamaç Evleri, Odeon, Herakles Kapısı, Traianus Çeşmesi, Hamam, Celcus Kütüphanesi yapılarını geziyoruz. Efes Antik Kenti gezimizin ardından Öğle Yemeği için Restaurantımıza gidiyor ve Öğle Yemeğimizi alıyoruz. Öğle Yemeği sonrası Meryem Ana Kilisesini de görüp otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : (Fiyata Dahil) Otelde.

Öğle Yemeği : Bölge’de extra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği : (Fiyata Dahil) Otelde.


4. Gün: Pamukkale -Hierapolis Antik Kenti-Apollon Tapınağı-Kleopatra Havuzu

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltısı sonrası Pamukkale’ye hareket ediyor ve keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Bölgeye varışımız ile birlikte programımıza Hierapolis Antik Kenti ile başlıyoruz. Roma Hamamları, Gymnasium, Kütüphane, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nimpheum (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Helenistik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Hristiyan Misyonerine ait Hacı Mezarı, Roma Zafer Kapısı, Nekropol’ü gezdikten sonra Travertenlerde ve Kleopatra Havuzunda serbest zaman veriyoruz. Programımızı tamamladıktan sonra Öğle Yemeği Molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrası Karahayıt bölgesi içerisinde yer alan Kırmızı Su’ya hareket. 600C sıcaklıkta çıkan termal su çevresinde serbest zaman veriyoruz. Programımız sonrası aklınızdan hiç çıkaramayacağınız anılar ile İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. İstanbul’a varışımız ile birlikte siz değerli misafirlerimize bir başka Noktatur organizasyonunda görüşmek üzere veda ediyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Neoplan – Mercedes Travego – Tourismo Marka Otobüsler ile Ulaşım,
Tüm çevre gezileri,
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
Park Giriş Ücretleri,
Oteller ’de 2 Gece 3 Gün YP Konaklama,
Otel’de Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı,
Otel’de Açık büfe 2 Akşam Yemeği,
Noktatur Güvencesi,
Noktatur Otobüs’ü içerisindeki ikramlar,
1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle yemekleri
Kişisel Harcamalar.
Tüm yemeklerde alınan içecekler
Müze ören giriş yeri ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  Genel Şartlar

  Turumuzun süresi 3 Gece 4 Gündür. Otel konaklaması 2 Gece olarak gerçekleşmektedir.

  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

   0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

  Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

  Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

  2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

  Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda turun bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

  Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Turun herhangi bir yaptırımı yoktur.

  Hafta sonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

  Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

  Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Turun sorumluluğu yoktur.

  Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı turda saklıdır.

  Turun iptali durumunda Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

  Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

  Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

  Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan tur sorumlu değildir

  Araç Detayları

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

  Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

   

  3.Vize Bilgileri

  RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL ÇEŞME ALAÇATI KUŞADASI TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • 3 ve 4 Yıldızlı Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama
  • 0212 296 40 81 / 82

  Benzer Turlar

  KURBAN BAYRAMI THASSOS ADASI TURU

  KURBAN BAYRAMI THASSOS ADASI TURU

  4

  16.07.2021

  289,00

  © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2