LVİV TURU / 3 Gece Konaklamalı

 • LVİV TURU / 3 Gece Konaklamalı
 • LVİV TURU / 3 Gece Konaklamalı
 • LVİV TURU / 3 Gece Konaklamalı
 • LVİV TURU / 3 Gece Konaklamalı
 • LVİV TURU / 3 Gece Konaklamalı
 • LVİV TURU / 3 Gece Konaklamalı

1. Gün: İstanbul-Lviv

Sabiha Gökçen  Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Airin tarifeli seferi ile 11:00’da Lviv’e hareket. 13:00’da varışımızı takiben otelimize valizlerimizi bırakıp rehberimiz ile tura başlıyoruz.Misafirlerimizle  İkinci Dünya Savaşı’nda zarar görmemiş ender yerleşimlerinden Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan sokakları keşfe çıkıyoruz. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, Gotik ve Rönesans stillerinde yapılmış, günümüzde hemen hemen tamamı korunmuş binalarıyla şirin bir Orta Avrupa kenti. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan kent, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturuyor. Panoramik turumuzda farklı kültürlerin bir arada yaşadığı, “Aslanlar Kenti” adıyla anılan Lviv kentinin opera binasını, ünlü Maria Zankovetska Tiyatrosu’nun binasını görüp otelimize dönüyoruz.Kısa bir dinlenme ardından akşam yemeği için dışarı çıkıyoruz .Geceleme otelde   

2. Gün: Lviv

Sabah otelde yaptığımız kahvaltısının ardından. Rehberimiz ile turumuza devam ediyoruz. Svobada Meydanı’nı, uzaktan Lviv Kalesi’ni, St George Yunan-Katolik Katedrali’ni, Cizvitlerden kalma Aziz Petrus ve Pavlos Kilisesi’ni, Dominiken Katedrali ve Manastırı’nı, Katedral Meydanı’ndaki Boim Şapeli’ni,  Yüzyıllardır  Şehrin kalbi olan çoğu günümüzde müze olan 50 farklı bina ile çevrili,  Tanrıların heykelleri olan çeşmeler ile  Rynok Meydanı’nı görecek ve kentin farklı yüzleri hakkında fikir edineceğiz. Eczacılık müzesi & Çikolata Fabrikası Satış Mağazası & Şehrin en eski  Ermeni Kilisesi  & Arsenal (silah deposu) turuna katılabilirler (Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, Lviv’de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Ardından Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesinin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesini ziyaret edeceğiz. Muhteşem freskleri ile bu kilise bizleri bekliyor. Daha sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman.Sonrasında otele dönüp kısa bir dinlenme ardından akşam yemeği için merkezde bulunan birbirinden güzel restoranların birinde yemeğimizi alacaz. Geceleme otelde.

3. Gün: Lviv

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle Lychakiv Mezarlığı Turu’nu gerçekleştireceğiz (.. Eur). On altıncı yüzyıla kadar kimsesizler mezarlığı olarak kullanılan ve on sekizinci yüzyıldan itibaren siyasetçilerin, sanatçıların, varlıklı ailelerin defnedildiği, günümüzde “tarih ve kültür müzesi” kapsamına alınan toplam 42 hektarlık bu mezarlıkta önemli heykeltıraşların tasarlayıp yaptıkları muhteşem güzellikteki mezar anıtlarını göreceğiz. Sonrasında Museum of Folk Architecture and Rural Life açık hava müzesine gidip 60 hektar bir alan üzerinde kurulmuş yem yeşil bir doğada hem yürüyüş yapıp kiliseleri ve çatıları sazdan yapılmış hobi evlerini gezicez.   Akşam ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4. Gün: Lviv-İstanbul

Sabah kahvaltı ardından saat 11:30 da  transfer araçlarımıza binip hava alanına doğru yola çıkıcaz. Pegasus Air ile  14:00 Lviv – İstanbul uçağı ile İstanbul’a varıp siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.

 

4*MEDİVALE OTEL  /LVIV MERKEZDE

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 3 Gece Otelde Oda kahvaltı konaklama
 • Alan – Otel – Alan transferleri ( Lviv )
 • Panoramik şehir turu
 • Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Uçak Biletleri ( FlyPgs İst-Lviv 11:00 / FlyPgs Lviv-İst 14:00 )
 • İstanbul içi alan transferi
 • Öğlen ve akşam yemekleri
 • Extra turlar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  Genel Şartlar

  Turumuzun süresi 3 Gece 4 Gündür. Otel konaklaması 3 Gece olarak gerçekleşmektedir.

  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

  Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

   0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

  Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

  Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

  2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

  Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

  Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

  Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda turun bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

  Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tur’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Turun herhangi bir yaptırımı yoktur.

  Hafta sonu Konaklamalı Turlarında konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

  Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

  Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Turun sorumluluğu yoktur.

  Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı turda saklıdır.

  Turun iptali durumunda Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

  Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

  Tur yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.

  Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan tur sorumlu değildir.

  Araç Detayları

  Uçak Biletleri ( FlyPgs İst-Lviv 11:00 / FlyPgs Lviv-İst 14:00 )

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  VİZESİZ

  LVİV TURU / 3 Gece Konaklamalı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2