ULUDAĞ BURSA TURU /Her Haftasonu 1 Gece Konaklamalı

 • ULUDAĞ BURSA TURU /Her Haftasonu 1 Gece Konaklamalı
 • ULUDAĞ BURSA TURU /Her Haftasonu 1 Gece Konaklamalı
 • ULUDAĞ BURSA TURU /Her Haftasonu 1 Gece Konaklamalı

1. Gün: İstanbul - Uludağ - Bursa

04:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü

04:30 Mecidiyeköy Mado Pastahanesi Önü

05:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

05:15 Kartal Köprüsü Altı

05:30 Çayırova Mc Donalds Önü

05:40 Gebze Center Önü

Belirlenen noktalarda siz değerli Noktatur misafirleri ile buluşamanın ardından araç içi kahvaltı paketlerimiz eşliğinde yaklaşık 3.5 saat sürecek olan yolcuğumuzun ardından sabah 08:00 / 08:30 arasında Uludağ Kayak merkezine ulaşıyoruz . Uludağ Kayak merkezi 2543 m yüksekliği ile Marmara Bölgesi'nin en yüksek dağı olarak kayak turları ve kış sporlarının Türkiye'de ki en önemli merkezidir. Uludağ'a vardıktan sonra rehberimizden gün içinde yapılabilecek aktivitelerin bilgisini aldıktan sonra indirimli olarak kayak malzemesi kiralayabileceğiniz kayak odasında aracımızdan iniyoruz . Kayak odasında gerekli malzemeleri kiraladıktan sonra                 gün boyu sürecek olan kayak keyfine başlıyoruz. Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyejler ile Uludağ'ın zirvesine çıkabilir , bölge restoranlarında vakit geçirebilir , tertemiz dağ havasında kızak kayabilir ve karın tadını doyasıya çıkarabilirler. Gün boyu kayak keyfi sonrasında hava ve pistlerin durumuna göre saat 16:30 gibi aracımıza geçerek akaşm yemeği ve konaklama için otelimize doğru hareket ediyoruz. Termal otelde konaklama yapan misafirlerimiz akşam saat 22:00 e kadar termal imkanlarından yararlanabilirler. Saatler dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.

Gece Eğlencesi: Cumartesi akşamları dileyen misafirlerimiz ile 22:30 da otelden hareket ile eğlenmeye  gidiyor ( Club İnferno )  ve gece 02:30 da geri dönüyoruz. Gece eğlencesi için transfer ücretsiz olup alınan içecekler ücrete tabidir.

Sabah Kahvaltısı : Araç içi kahvaltı paketi

Öğlen Yemeği : Sucuk ekmek + içecek ( ekstra )

Akşam Yemeği : Seçilen otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama Otel Alternatifleri

Bursa Palace Otel

Kırcı Termal Otel

5* Kervansaray Termal Otel

2. Gün: Bursa - Uludağ - İstanbul

Otelde alınacak olan açık büfe sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ile  Uludağ kayak merkezine doğru hareket ediyoruz. ( Dileyen misafirlerimiz otelde kalabilir , Bursa yı gezebilir , termal otel seçen misafirlerimiz otelin ıslak kullanım alanlarından faydalabilirler ) .Uludağ'a gelmeyen misafirlerimiz rehberin belirleyeceği saat ve noktadan akşam alınacaklar .  Gün boyu kayak yapmak isteyen misafirlerimiz ile Uludağ Kayak merkezinde 16:30 da aracımızla buluşuyor ve Uludağ' a veda ediyoruz. Dönüş yolunda akşam yemeği için vereceğimiz molanının ardından siz değerli Noktatur misafirlerini İstanbul'da aldığımız noktalara bırakak Uludağ Kayak turumuzu sonlandırıyoruz

Sabah Kahvaltısı : Seçilen otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği : Sucuk ekmek + içecek ( ekstra )

Akşam Yemeği : Dönüş yolunda alınacaktır. ( ekstra )

Önemli Not

* İçişleri Bakanlığı’mızın 20.08.2021 tarihli genelgesinde belirlediği önlemler çerçevesinde, paket turlarımızda kullanılan ulaşım araçları ile seyahat konusunda yapılan değişikliğe göre şehirler arası seyahat edecek olan tüm misafirlerden aşı kartı olması gerekmektedir. Gerekli şartlara sahip olmayan misafirlerin seyahatine müsade edilmeyecektir ve tespiti durumunda herhangi bir iade söz konusu olmaz .

* Covid geçirmemiş aşısız misafirlerimiz son 48 saate ait negatif sonuçlu PCR testi talep edilecektir . Gerekli şartlara sahip olmayan misafirlerin seyahatine müsade edilmeyecektir ve tespiti durumunda herhangi bir iade söz konusu olmaz .

 

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Lüks Araçlar ile ulaşım ( araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir )
 •  1 Gece Otel Konaklaması
 •  Otelde alınacak 1 adet açık büfe sabah kahvaltısı
 •  Otelde alınacak 1 adet açık büfe ya da set menü akşam yemeği
 •  İlk gün araç içinde kahvaltı paketi
 •  Uludağ Milli Parkı giriş ücreti
 •  1618 Nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
 •  Rehberlik Hizmeti

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Tüm öğlen yemekleri
 •  Tüm yemeklerde alınan içecekler
 •  Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar
 •  Ski Pass Ücretleri
 •  Kayak Malzemesi Ücretleri
 •  Oteldeki Ekstra Hizmetler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  Genel Şartlar

  * Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir

  * İçişleri Bakanlığı’mızın 20.08.2021 tarihli genelgesinde belirlediği önlemler çerçevesinde, paket turlarımızda kullanılan ulaşım araçları ile seyahat konusunda yapılan değişikliğe göre şehirler arası seyahat edecek olan tüm misafirlerden aşı kartı olması gerekmektedir. Gerekli şartlara sahip olmayan misafirlerin seyahatine müsade edilmeyecektir ve tespiti durumunda herhangi bir iade söz konusu olmaz .

  * Covid geçirmemiş aşısız misafirlerimiz son 48 saate ait negatif sonuçlu PCR testi talep edilecektir . Gerekli şartlara sahip olmayan misafirlerin seyahatine müsade edilmeyecektir ve tespiti durumunda herhangi bir iade söz konusu olmaz .

  • Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri bir paket halindedir ve ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre geziler vb. haklar geri iade edilemez.

  • Otel konaklamalarında 3 kişilik odalarda 3. Misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

  • Programda belirtilen oteller Noktatur’un öncelikli konaklama tesisleridir. Konaklanacak bölge ve otellerde yoğunluğa göre otel standartları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapılabilir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.

  •  Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktaların sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb. gibi durumlarda rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

  • Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen notların bir garantisi yoktur. En ön veya en arka gibi özel koltuk seçimi yapılmamaktadır.

  • Araç içerisindeki koltuk düzeni Noktatur Operasyonu tarafından rezervasyon sırası göz önüne alınarak ayarlanmaktadır. Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumlarında ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

  • 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayacak şekilde (rotasyon) yapılmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon geçerli değildir.

  • Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuklar rehber ve yardımcısına aittir.

  • Ekstra tur fiyatları dönemlere göre değişebilir. Böyle bir durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

  • Misafirlerimizi tur bitiminde aldığımız durakların karşı istikametinde indirilecektir. Farklı bir noktada inmek için araç personellerine lütfen ısrarcı olmayınız.

  •  Acenta tarafından tur yeterli sayıya ulaşamadığı durumlarda, misafire bilgi verilerek misafirin isteğine göre tur bir sonraki tarihe ertelenebilir veya iptal edilebilir. Ya da en yakın hareket noktasına biletleme yapılarak misafirin tura katılımı sağlanabilir. Böyle bir durumda Acenta misafirine üç (3) iş günü öncesinden arama, sms veya e-posta yoluyla bilgi vermekle yükümlüdür. Böyle bir durumda misafirin hak talebi hakkı doğmaz.

  • Misafir tarafından hizmetin başlangıç tarihinden 30 gün önceye kadar sebep gösterilmeksizin yapılan iptallerde ödediği bedel misafire iade edilir. Tur tarihinden 29 ile 15 gün arasında yapılan iptallerde rezervasyon bedelinin P’si; 14 gün ve daha az sürede yapılan iptallerde 0 kesinti uygulanır.

  • Müze Kart ve müze ören yeri girişleri tur ücretine dahil değildir. Tüm müze girişleri misafirler tarafından ödenir.

  * Hava muhalefeti , teknik arızalar gibi sebeplerden ötürü Kayak Merkezlerinde tele ski ve telesiyejlerin kullanılamamasından ya da eksik kullanılmasından kaynaklı sorunlarda Noktatur firmasının herhangi bir sorumluluğu yoktur

  Araç Detayları

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  Misafir tarafından hizmetin başlangıç tarihinden 30 gün önceye kadar sebep gösterilmeksizin yapılan iptallerde ödediği bedel misafire iade edilir. Tur tarihinden 29 ile 15 gün arasında yapılan iptallerde rezervasyon bedelinin P’si; 14 gün ve daha az sürede yapılan iptallerde 0 kesinti uygulanır.

  3.Vize Bilgileri

  ULUDAĞ BURSA TURU /Her Haftasonu 1 Gece Konaklamalı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2